Ястремська програла перший матч сезону та інші результати українок в кваліфікації тенісних турнірів

Ястремська програла перший матч сезону та інші результати українок в кваліфікації тенісних турнірів

Ястремська програла перший матч сезону та інші результати українок в кваліфікації тенісних турнірів
Великий теніс України

Одна перемога в чотирьох матчах.

Старт тенісного сезону майже повністю відбувається в Австралії, де тенісисти та тенісистки з топ-300 світового рейтингу беруть участь в турнірах WTA / ATP перед Australian Open.

Зокрема, в перший тиждень сезону одразу сім українок розпочинають свій рік на турнірі в Аделаїді чи Мельбурні. І якщо три українки автоматично потрапили в основну сітку (Еліна Світоліна - Аделаїда, Марта Костюк та Ангеліна Калініна - Мельбурн), то ще чотири намагалися подолати кваліфікацію. Однак три з чотирьох уже вилетіли.

Читайте також: Старт сезону українських тенісисток: хто на яких турнірах розпочне 2022 рік
  • Катерина Бондаренко (WTA500, Аделаїда)

Досвідчена українська тенісистка пройшла перший раунд кваліфікації, вибивши тенісистку з топ-100 світового рейтингу. У фіналі відбору перший сет виграла 6:1, однак другу партію програла на тайбрейку, а тоді в третьому вирішальному сеті поступилася 4:6.

Відновідно, Бондаренко не змогла пройти в основну сітку Аделаїди та продовжить сезон у кваліфікації до Australian Open.

  • Даяна Ястремська (WTA250, Мельбурн 1)

Перший матч сезону Даяна проводила проти 30-річної нідерландки Леслі Паттінами Керхове, яка перебуває на 158-му місці у світовому рейтингу. Українка була фавориткою протистояння, але змогла за два сети виграли лише чотири гейми - 2:6, 2:6.

  • Дарія Снігур (WTA250, Мельбурн 2)

Дарія теж програла перший матч сезон - 4:6, 2:6 від 25-річної британки Гаррієт Дарт. У першому сеті Снігур програла вирішальний гейм на своїй подачі за рахунку 4:5, в другому - вела з брейком 2:0, але не змогла виграти навіть ще одного гейму.

  • Леся Цуренко (WTA250, Мельбурн 2)

Єдина українка на турнірах в Мельбурні, яка подолала перше коло кваліфікації. Леся Цуренко менш ніж за годину розбила свою суперницю, не віддавши тій навіть одного гейму - 6:0, 6:0.

У фіналі кваліфікації на Цуренко очікує зустріч з Алєксандрою Сасновіч, колись 30-ю ракеткою світу, яка зараз перебуває на 107-му місці у світовому рейтингу.

Суспільне Спорт запустило подкаст "Коментаторська": слухайте епізод про головні події року в українському спорті
На початок