Надаль отримав позитивний тест на COVID-19 через три дні після повернення у теніс

Надаль отримав позитивний тест на COVID-19 через три дні після повернення у теніс

Надаль отримав позитивний тест на COVID-19 через три дні після повернення у теніс
. AP

Іспанець відіграв два матчі на турнірі і вимушений поставити на паузу підготовку до нового сезону.

Титулований тенісист Рафаель Надаль отримав позитивний результат тесту на коронавірусу через кілька днів після того, як повернувся до виступів у теніс. Про це повідомив сам тенісист на своїй сторінці у Twitter.

Надаль повернувся на корт у грудні після того, як достроково закінчив сезон 2021 року у серпні. Іспанський тенісист пояснював це дискомфортом у стопі, який змушував його постійно звертатися до лікарів.

Читайте також: Рафаель Надаль слідом за Федерером пропустить решту 2021 року. У чому причина

У грудні Надаль взяв участь у товариському турнірі в Абу-Дабі. І після участі на ньому повідомив про позитивний тест на коронавірус.

За словами іспанського тенісиста, він здав два негативні тести на коронавірус у Кувейті та Абу-Дабі. Проте уже після повернення у Іспанію його тест на COVID-19 показав позитивний результат.

"Я переживаю дещо неприємні моменти, але сподіваюся, що поступово мій стан буде покращуватися. Зараз я на самоізоляції вдома та повідомив [про хворобу] усім тим людям, які були зі мною у контакті", - зазначив Надаль.

Першим серйозним стартом іспанського тенісиста має стати виступ на Australian Open. Надаль поки що не сказав, чи вплине хвороба на його шанси взяти участь на Відкритому чемпіонаті Австралії.

"Враховюучи ситуацію, я повинен мати певну гнучкість у плані мого розкладу виступів. Та проаналізувати усі можливі варіанти, залежно від мого прогресу".

Що відомо

  • Рафаель Надаль закінчив 2021 рік під шостим номером у рейтингу ATP.
  • Останній офіційний матч Надаль провів на турнірі у Вашингтоні, де програв у трьох сетах представнику Південної Африки Ллойду Гаррісу.
  • На товариському турнірі в Абу-Дабі Надаль програв обидва матчі - Енді Маррею та Денису Шаповалову.

Що далі

  • 17 січня 2022 року - старт на Australian Open.
На початок