Артем Тищенко - про виступ у Ансі та перспективи потрапляння на Олімпіаду-2022

Артем Тищенко - про виступ у Ансі та перспективи потрапляння на Олімпіаду-2022

Ексклюзивно
Артем Тищенко - про виступ у Ансі та перспективи потрапляння на Олімпіаду-2022
Дмитро Євенко

Що сказав біатлоніст після гонки переслідування на етапі у Франції.

Артем Тищенко взяв участь у четвертій гонці на рівні Кубка світу з біатлону. У французькому Ансі Тищенко показав 51-й результат у персьюті.

Український біатлоніст покращив свою позицію у гонці переслідування у порівнянні зі спринтом, де фінішував 55-м. Однак міг фінішувати вище: на двох заключних вогневих рубежах біатлоніст заробив по одному колу штрафу та не зміг поборотися за топ-50.

Читайте також: Домашня перемога Фійона-Майє в переслідуванні, українці без очок: результати гонки

Після гонки Тищенко дав флешкоментар Суспільне Спорт, у якому оцінив свій стан та результат за підсумками гонки переслідування.

Тищенко відзначив, що відчував себе краще відносно того, який результат показав. Зокрема, біатлоніст відзначив, що на "стійці" відчуває себе не так добре, як того хотів.

  • Про фізичні кондиції

"Почувався не так погано, як показують результати. Думав, що буде краще по швидкості та часу. На стрільбі лежачи відпрацював без проблем, стоячи трішки важко поки стріляти і в темпі не вдається поки відстріляти на нуль".

  • Про входження у сезон

"Важко було, бо через COVID-19 мали 10 днів зовсім без тренувань. Після того довелося знову вкатуватись, скажімо так. Зовсім не робили швидкісної робити, не вистачило часу. Лише під час гонок є певні прискорення, і змагальна практика".

  • Про стан після Гохфільцена

"Напевно, у Австрії було трішки краще, але я не можу сказати, що тут зовсім погано. По часу я звісно бачу, що зовсім погано. Але по стану, я не так відчував себе, як показав результат".

  • Про перспективи потрапляння на Олімпіаду-2022

"Кожен з нас хоче потрапити на Олімпіаду і робитиме все для того, щоб показати найкращі результати. Після Нового року на двох етапах хто покаже найкращий результат і хто буде у найкращій формі, той і поїде".

  • Про атмосферу в Ансі

"Тут дуже класні вболівальники і їх дуже багато. На кожному клаптику вони стоять і вболівають не лише за своїх, але і за інші країни. Звісно, цікавіше бігати, коли є вболівальники на трасі. Атмосфера не гірша ніж в Обергофі, Антхольці чи Нове-Мєсто".

Як виступив Артем Тищенко у персьюті в Ансі

  • результат на фініші: 51-е місце (+4:43.4 хвилини відставання від переможця Кантена Фійона-Майє)
  • швидкострільність: 8-е місце (1:38.6 хвилини на 20 мішеней)
  • хід по дистанції: 59-е місце (+2:35.6 хвилини від найшвидшого на дистанції Емільєна Жаклена)

Що далі

  • Неділя, 19 грудня, 13:45. Жінки, мас-старт (12.5 км)
  • Неділя, 19 грудня, 15:45. Чоловіки, мас-старт (15 км)
На початок