"Мабуть, ще не готовий". Що сказали українські біатлоністи після спринту в Ансі

"Мабуть, ще не готовий". Що сказали українські біатлоністи після спринту в Ансі

Ексклюзивно
"Мабуть, ще не готовий". Що сказали українські біатлоністи після спринту в Ансі
. Pavlo Zarovetskyi

Тарас Лесюк залишився задоволений результатом, а ось Руслан Ткаленко визнав, що ще не готовий до такого рівня.

У французькому Ансі пройшла перша чоловіча гонка четвертого етапу Кубка світу з біатлону. На старт у спринті вийшли 110 біатлоністів.

Попри те, що Україна вийшла на старт неосновним складом, двом з трьом біатлоністам вдалося відібратися у гонку переслідування. Тарас Лесюк фінішував 46-м, а ось Артем Тищенко - 55-м.

Читайте також: "Шахтар" продав захисника Мампассі у російський "Локомотив": що відомо про трансфер

Єдиним з українців, хто не фінішував у топ-60 спринту став Руслан Ткаленко. Український біатлоніст припустився трьох хиб та посів передостаннє 108-е місцеПоляк Войцех Філіп не фінішував у гонці.

Після гонки Тарас Лесюк та Руслан Ткаленко поділилися враженнями від виступу у спринті на етапі Кубка світу у коментарі Суспільне Спорт.

Ткаленко відзначив, що результат у спринті свідчить про те, що він ще не повернув свою форму. Біатлоніст був серед тих, хто перехворів коронавірусом на старті сезону, і спринт в Ансі став для нього першим на рівні Кубка світу.

"Як бачимо, я ще не повернувся. Якщо судити по цьому результату та моєму самопочуттю, то ще, мабуть, треба, готуватися та відновлюватися. Бо вже з другого кола я не міг нормально працювати і терпів. Не вистачає динаміки, але я навіть не знаю, як це описати. Просто з другого кола немає ані сил, ані швидкості. Ти просто вимикаєшся і я не знаю, як працювати. Мабуть, я ще не готовий до цього і треба час".

Щодо хиб на вогневих рубежах, то Ткаленко пов'язав дві незакриті мішені на "стійці" з важким колом. Але визнав: перша хиба - його недопрацювання.

"На першому вогневому рубежі, мабуть, сам недопрацював. Але на "стійці", гадаю, моє самопочуття вже, тому що друге коло було важким для мене і на "стійці" вже було важко працювати".

На відміну від Руслана Ткаленка, Тарас Лесюк закрив усі 10 мішеней у спринтерській гонці. І у коментарі після гонки залишився задоволений цим результатом.

"Дуже задоволений тим, що чисто відстріляв. На це налаштовувався, це була основна ціль. Щодо швидкості, то біг як виходило на даний момент та наскільки був готовий. У порівнянні з минулою гонкою на Кубку світу є прогрес. Це теж дає позитив, мотивацію і говорить про те, що прогрес з'являється. Сподіваюся, чим далі - тим буде краще. Відставання? Звичайно, це велике відставання. Потрібно скорочувати, працювати є куди. Будемо далі працювати, думати, як зменшити відставання від лідерів".

Як виступили українці у чоловічому спринті на Кубку світу

  • результат у гонці: Тарас Лесюк (46-е місце), Артем Тищенко (55-е місце), Руслан Ткаленко (108-е місце);
  • швидкострільність: Артем Тищенко (15-е місце, 50.8 секунд на 10 мішеней), Тарас Лесюк (31-е місце, 54.3 секунди), Руслан Ткаленко (77-е місце, 1:00.3 хвилини);
  • швидкість по дистанції: Тарас Лесюк (84-е місце, +2:03.0 хвилини від лідера), Артем Тищенко (92-е місце, +2:18.5), Руслан Ткаленко (104-е місце, +3:01.4 хвилини)

Що далі

  • Субота, 18 грудня, 14:00. Жінки, гонка переслідування (10 км)
  • Субота, 18 грудня, 16:00. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
  • Неділя, 19 грудня, 13:45. Жінки, мас-старт (12.5 км)
  • Неділя, 19 грудня, 15:45. Чоловіки, мас-старт (15 км)
На початок