Два українці відібралися у гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону: результат

Два українці відібралися у гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону: результат

Два українці відібралися у гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону: результат
Біатлон Майбутнього

Україна матиме два представники у гонці переслідування етапу Кубка світу в Ансі.

У французькому Ансі відбулася друга гонка четвертого етапу Кубка світу сезоні 2021/22. На трасу для 10-кілометрової спринтерської гонки вийшли 111 біатлоністів.

На відміну від жіночого спринту, де Україна була представлена п'ятьма біатлоністками, у чоловічому виступили лише три спортсмени. Це пов'язано з тим, що основа збірної України відправилася на збір в Італії - відповідно, виступити в Ансі отримали шанс Артем Тищенко, Руслан Ткаленко та Тарас Лесюк.

Читайте також: Старт-лист на чоловічий спринт на четвертий етап Кубка світу з біатлону: коли стартують українці

Спринтерська гонка на етапі Кубка світу в Ансі стала останньою, що входила у залік Кубка націй. Водночас, українські біатлоністи змагалися не лише за це, але й за потрапляння у залікову зону (топ-40) та у топ-60 для участі у гонці переслідування.

Найкращий результат серед українців показав Артем Тищенко. Український біатлоніст пройшов обидва вогневих рубежі чисто, і хоча швидкістю на дистанції програв переможцю гонки Йоганнесу Бьо понад дві хвилини, у топ-60 він потрапив.

Руслану Ткаленко повторити результат Тищенка не вдалося. На першому вогневому рубежі він не закрив одну мішень і мав відпрацювати краще другу стрільбу, щоб зберегти шанси на персьют. Однак на "стійці" Ткаленко не закрив дві мішені, через що відкотився на останны позиції.

А ось Тарас Лесюк зміг закрити усі 10 мішеней. За підсумками другої стрільби Лесюк виходив за Тищенком з відставанням у менш, ніж дві секунди.

На фініші ж Лесюк взагалі випередив Тищенка на 13 секунд. Це майже дозволило йому зачепитися за залікову зону, але у підсумку він фінішував у топ-50.

Уперше в сезоні перемогу в особистій гонці здобув Йоганнес Бьо. На фініші володар Великого кришталевого глобусу 2020/21 випередив росіянина Едуарда Латипова та свого партнера по збірній - Філіпа Ф'єлда Андерсена.

Кубок cвіту. Четвертий етап (Ансі): чоловічий спринт. Результат

  1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+0) 23:30.3
  2. Едуард Латипов (Росія, 0+0) +7.2
  3. Філіп Ф'єлд Андерсен (Норвегія, 0+0) +18.2
  4. Кантен Фійон-Майє (Франція, 1+0) +21.2
  5. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+0) +24.5
  6. Антон Смольський (Білорусь, 0+0) +26.5

...

  • 46. Тарас Лесюк (Україна, 0+0) +1:58.2
  • 55. Артем Тищенко (Україна, 0+0) +2:11.1
  • 108. Руслан Ткаленко (Україна, 1+2) +4:12.1
На початок