Дмитро Підручний - 16-й у переслідуванні на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результати гонки

Дмитро Підручний - 16-й у переслідуванні на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результати гонки

Дмитро Підручний - 16-й у переслідуванні на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результати гонки
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Як виступила Україна у другому персьюті сезону.

Другий змагальний день третього етапу Кубка світу у Гохфільцені розпочався з гонки переслідування. 60 біатлоністів за підсумками спринту відбіралися у персьют, і залежно від відставання від лідера, мали розпочинати гонку.

Від України участь у чоловічому персьюті мали брати одразу чотири українці. Відібралися за підсумками спринту Артем Прима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

Однак на старт гонки переслідування у Гохфільцені вийшли три українці. Рішенням тренерського штабу Артем Прима не вийшов на старт, готуючись цілеспрямовано до естафети.

"По Артему скажу, що це не рішення вчорашнє-сьогоднішнє. Ми ще перед Кубком світу у Гохфільцені домовилися, що він пробіжить два старти. Добре, що вчора так пробіг і так стріляв. Але через те що він пережив останнім часом, треба обережніше дивитися, що він може виконувати", - сказав перед стартом Санітра.

Відсутність Прими стала єдиною у старт-листі на чоловічу гонку переслідування. Усі інші 59 біатлоністів вийшли на старт.

Як пройшла чоловіча гонка переслідування для українців?

Підручний стартував із відставанням у 56 секунд від переможця спринту Йоганнеса Кюна. Українець навіть виграв сім секунд у німця на першому колі і завдяки чистій стрільбі вийшов на дев'ятій проміжній позиції. Дудченко заробив одне коло штрафу, а ось Тищенко завдяки чистій стрільбі піднявся на 41-е місце - поруч із партнером по збірній.

Дмитру Підручному вдалося скоротити відставання від лідера на другому колі перед стрільбою до 34 секунд. І знову пройти чистий вогневий рубіж - сьоме місце і 30 секунд відставання від Кюна. Дудченко та Тищенко завдяки чистій стрільбі також піднялися угору - на 33-е та 36-е місця.

На третій стрільбі Підручний припустився хиби під час останнього пострілу. Втриматися у топ-10 українцеві вдалося, але відставання від лідера збільшилося до 55 секунд. Дудченко та Тищенко також не відстріляли чисто, заробивши по одному колу штрафу.

Втриматися у топ-10 Підручний не зміг через хибу на останньому вогневому рубежі, з кола штрафу українець вийшов на 14-му місці. Поборотися за топ-10 лідер збірної України все ще міг, але потрібно було на останньому колі відіграти одразу 12 секунд.

У підсумку Підручний фінішував на 16-й позиції, відігравши дві позиції у порівнянні зі спринтом. А ось Дудченко повернувся у топ-30 за підсумками останньої стрільби. Артем Тищенко - 45-й.

До заключної стрільби за перемогу боролися німець Йоганнес Кюн та француз Кантен Фійон-Майє. Вирішальною стала стрільба: французький біатлоніст відпрацював її чисто, а німець - пішов на три кола штрафу.

Оновлено: після гонки було переглянуто фініш Сімона Дестьйо та Себастьяна Самуельссона. Спочатку третє місце віддали французу, але після перегляду його здобув шведський біатлоніст.

Кубок cвіту. Третій етап (Гохфільцен): чоловіча гонка переслідування. Результат

  1. Кантен Фійон-Майє (Франція, 1+0+0+0) 33:52.0
  2. Емільєн Жаклен (Франція, 0+0+1+0) +32.1
  3. Себастьян Самуельссон (Швеція, 0+0+1+1) +38.2
  4. Сімон Дестьйо (Франція, 0+0+0+1) +38.2
  5. Тарьєй Бьо (Норвегія, 0+0+2+0) +38.7
  6. Антон Смольський (Білорусь, 1+0+1+0) +41.8

...

  • 16. Дмитро Підручний (Україна, 0+0+1+1) +55.4
  • 30. Антон Дудченко (Україна, 1+0+1+0) +1:58.2
  • 45. Артем Тищенко (Україна, 0+0+1+1) +3:18.0
На початок