Дудченко - у топ-20 чоловічої гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат

Дудченко - у топ-20 чоловічої гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат

Дудченко - у топ-20 чоловічої гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Як виступили біатлоністи у заключній гонці другого етапу.

Останнім стартом на другому етапі Кубка світу з біатлону стала чоловіча гонка переслідування. Список учасників став відомий за результатами спринту, де переміг швед Себастьян Самуельссон.

Україна у гонці переслідування мала бути представлена двома спортсменами. Дмитро Підручний мав розпочинати персьют 24-м, а ось Антон Дудченко - під 44-м стартовим номером.

Найбільші шанси на успішний результат мав Підручний. Від Себастьяна Самуельссона лідер збірної України перебував на відстані 1:20 хвилин.

Читайте також: Старт-листи на жіночу естафету та чоловічу гонку переслідування на Кубку світу

Уже після першої стрільби Підручному вдалося покращити своє положення. Дмитро закрив усі п'ять мішеней і вийшов з вогневого рубежу на 17-й позиції. Дудченко відіграв ще швидше, піднявшись з 44-ї на 34-у позицію.

А вже після другої стрільби Підручний увійшов у топ-10! Українець знову закрив усі п'ять мішеней і скоротив відстань від проміжного лідера - француза Емільєна Жаклена до 1:08 хвилини. Дудченко ж повторити чисту стрільбу не зміг, відправившись на одне коло штрафу.

Проте на першій "стійці" Підручний заробив два кола штрафу, втративши можливість поборотися за топ-10. З нього українець вийшов на 20-й позиції з відставанням у 1:36 хвилини. А ось Дудченко підтягнувся на 25-е місце завдяки чистій стрільбі.

Підручний пішов на два кола штрафу і на останній стрільбі. А ось Дудченко відстріляв чисто, і не лише обійшов свого партнера по збірній Україні, але й увірвався у топ-20. Втриматися там українцеві потрібно було у боротьбі проти двох німців: Бенедікта Долля та Еріка Лессера.

У підсумку Дудченко відіграв 25 позицій та фінішував на 19-му місці. Підручний з чотирма колами штрафу на 32-му місці.

Результат Дудченка став другим найкращим у кар'єрі на етапах Кубка світу. Вище він фінішував лише в індивідуальній гонці етапу в Антгольц-Антерсельві (5-е місце).

Переможцем персьюту став норвежець Ветле Шостад Крістіансен. Завдяки чистій останній стрільбі він випередив француза Емільєна Жаклена та шведа Себастьяна Самуельссона.

Кубок cвіту. Другий етап (Естерсунд): чоловіча гонка переслідування. Результат

  1. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 0+0+1+0) 30:14.8
  2. Себастьян Самуельссон (Швеція, 1+1+1+1) +9.8
  3. Емільєн Жаклен (Франція, 0+0+2+1) +11.0
  4. Міхал Крчмар (Чехія, 0+0+1+0) +51.5
  5. Теро Сеппяля (Фінляндія, 1+0+0+0) +52.1
  6. Сімон Едер (Австрія, 0+0+0+0) +52.2

...

  • 19. Антон Дудченко (Україна, 0+1+0+0) +1:48.2
  • 32. Дмитро Підручний (Україна, 0+0+2+2) +2:36.2
На початок