"Він - невдаха". Що сказали Ф'юрі та Вайлдер після чемпіонського бою та нокауту

"Він - невдаха". Що сказали Ф'юрі та Вайлдер після чемпіонського бою та нокауту

"Він - невдаха". Що сказали Ф'юрі та Вайлдер після чемпіонського бою та нокауту
. AP Images

Четвертого бою між боксерами, найімовірніше, не буде.

Тайсон Ф'юрі та Діонтей Вайлдер завершили свою боксерську трилогію. Боксери провели третій очний бій: другу перемогу поспіль здобув Ф'юрі - він нокаутував суперника в 11-му раунді.

Ф'юрі залишився непереможним і зберіг титул чемпіона світу за версією WBC, а Вайлдер зазнав другої поразки у кар'єрі (обидві від британця).

Одразу після бою Тайсон Ф'юрі заспівав свою версію пісні Walking In Memphis, замінивши Мемфіс на Вегас (на відео - з 2:50). Це одна з традицій Ф'юрі після перемог: він співав і після першого виграшу над Вайлдером і після перемоги над Володимиром Кличком.

У коментарі на ринзі Ф'юрі подякував богу, своїм тренерам, команді та назвав Вайлдера топбоксером. "Я завжди казав, що я перший у світі, а він - другий", - сказав Тайсон.

Водночас британець також заявив, що підходив до кута Вайлдера, аби висловити свою вдячність та повагу, але Діонтей не відповів взаємністю. "Це його проблеми", - резюмував чемпіон.

А після бою додав ще більше про цю ситуацію. Вайлдер ж був госпіталізований після нокауту від Ф'юрі.

Що сказали Ф'юрі та Вайлдер після бою

Ф'юрі заявив, що опції реваншу у контракті на цей бій не було. "Нема опції реваншу, це офіційно завершено", - сказав Тайсон про кінець трилогії проти Діонтея Вайлдера.

  • "Я підійшов до нього, щоб потиснути руку і сказати "хороша робота". Але він сказав: "Ні, я не поважаю тебе". І я такий, як він може вважати, що я переміг нечесно, якщо уся його команда знає, що він програв чесно. Він невдаха у боксі, не перший і не останній. Я поводився як джентельмен упродовж кар'єри, це усе що я роблю", - Ф'юрі про обмін репліками з Вайлдером після бою.
"Я - найкращий боксер своєї ери, я - боксер покоління. Насправді, мені шкода усіх цих хлопців, яким доводиться боксувати зі мною . Я не нервую, для мене це бокс. Мені шкода їх, бо вони боксують з бійцем покоління", - Ф'юрі.
  • "Я зробив усе, що міг, але цього було недостатньо. Я не впевнений, що трапилося. Я знаю, що він набрав 125.6 кг не для того, щоб бути балерином. Він вийшов, щоб тиснути на мене, спробувати вивести мене - у нього вдалося", - Діонтей Вайлдер.

Що відомо

На початок