Ф'юрі - Вайлдер 3: статистика ударів в бою та записки рефері

Ф'юрі - Вайлдер 3: статистика ударів в бою та записки рефері

Ф'юрі - Вайлдер 3: статистика ударів в бою та записки рефері
. AP Images

Ключові показники бою Ф'юрі - Вайлдер до нокауту.

Тайсон Ф'юрі закінчив боксерську трилогію з Діонтеєм Вайлдером перемогою нокаутом в чемпіонському бою - це другий виграш Ф'юрі після нічиєї у першому бою. Британський боксер захистив титул чемпіона світу за версією WBC у суперважкій вазі.

По ходу бою боксери по два рази опинялися в нокдауні, а в 11-му раунді Тайсон добив свого суперника - нокаут.

Уже після бою були опубліковані записки рефері після десяти раундів (до зупинки бою) та статистика ударів цього поєдинку. За обома показниками лідером бою був Тайсон Ф'юрі.

Читайте також: Ф'юрі нокаутом переміг Вайлдера у чемпіонському бою з чотирма нокдаунами: відео

Статистика ударів Ф'юрі - Вайлдер 3

Кількість ударів, які викинули боксери майже рівна - 385 у Тайсона проти 355 від Діонтея. Однак влучність відрізняється вдвічі: 150 ударів Ф'юрі долетіли до цілі (39%) і лише 72 удари Діонтея влучили по Ф'юрі (20.3%).

За кількістю точних ударів Вайлдер у жодному раунді (навіть у четвертому не переважав Ф'юрі), а різниця між боксерами були фактично у кожному раунді. Зокрема, у третьому 18:9 за влучними на користь Ф'юрі, або ж 19:5 - теж за британцем у десятому раунді.

Зі 150 точних ударів Тайсона лише 19 були по корпусу Діонтея! В останніх раундах Ф'юрі методично наносив силові удари по голові суперника.

  • Кількість ударів (влучні): 385 (150) - Ф'юрі проти 355 (72) - Вайлдер
  • Кількість влучних джебів / силових: 36 / 114 - Ф'юрі проти 9 / 63 - Вайлдер
  • Повна статистика бою від Compubox:

Ф'юрі - Вайлдер: записки суддів

Оцінки суддів Ф'юрі - Вайлдер були б актувальними, якби боксери пройшли усю дистанцію бою та переможця довелося б визначати саме у такий спосіб. Однак записки суддів також дають розуміння, як розгорталися події у поєдинку і хто мав перевагу.

Після десяти раундів у всіх суддів лідером був Тайсон Ф'юрі: він був попереду 95:91, 94:92 та 95:92.

На думку суддів Ф'юрі однозначно виграв раунди з шостого по восьмий, а також десятий (у десятому два навіть віддали перевагу 10:8), а також третій (з рахунком 10:8). Другий та дев'ятий раунди Тайсон забирав роздільним рішенням.

Однозначно переміг Вайлдер у стартовому раунді, а також третьому - причому з рахунком 10:7! Роздільним рішенням за ним залишився п'ятий раунд.

Тож за оцінками суддів перед зупинкою бою Ф'юрі виграв сім з десяти раундів, у всіх записках був попереду. І зрештою переміг достроково - нокаутом в 11-му раунді.

Що відомо

  • Тайсон Ф'юрі залишився чемпіоном світу за версією WBC у суперважкій вазі. Він провів на професійному рингу 32 бої - 31 перемоги, 1 нічия.
  • Наступний бій Ф'юрі має провести проти офіційного претендента - Ділліана Вайта, якщо упродовж 30 днів не домовиться про бій з Олександром Усиком за звання абсолютного чемпіона світу.
  • Нокаут у бою Ф'юрі - Вайлдер 3: відео
На початок