Ф'юрі нокаутом переміг Вайлдера у чемпіонському бою з чотирма нокдаунами: відео

Ф'юрі нокаутом переміг Вайлдера у чемпіонському бою з чотирма нокдаунами: відео

Ф'юрі нокаутом переміг Вайлдера у чемпіонському бою з чотирма нокдаунами: відео
. AP Images

Результат бою.

Боксерська трилогія між Тайсоном Ф'юрі та Діонтеєм Вайлдером завершена! Боксери втретє за останні два з половиною роки вийшли в очний чемпіонський бій. Їх перший бій закінчився внічию, у другому - Ф'юрі нокаутував Вайлдера (наніс першу поразку в кар'єрі).

У третьому бою Ф'юрі - Вайлдер на кону стояв пояс чемпіона світу WBC, який у попередньому поєдинку виграв британець Тайсон Ф'юрі. На цей бій обидва боксери показали рекордну вагу в своїй кар'єрі.

Вайлдер розпочав бій активніше, він викидав багато ударів і атакував у першій 3-хвилинці. Другий раунд пройшов більш рівним.

А в третьому раунді Ф'юрі відправив Вайлдера в нокдаун! Тайсон наприкінці раунду влучив правим ударом в скроню Діонтею, той зміг піднятися на рахунок 8 - і до кінця раунду Вайлдер витримав.

У четвертому раунді Ф'юрі наче продовжував контролювати хід бою, але за останню хвилину він двічі побував у нокдауні! У четвертій 3-хвилинці Вайлдер два рази відправив Ф'юрі в нокдаун: двічі після ударів правою рукою в голову. І двічі Тайсон зміг піднятися.

У п'ятому раунді боксери зменшили інтенсивність, а в шостому - знову пішли атаки від обох, однак без нокдаунів. Вайлде почав рухатися повільніше, Ф'юрі поступово перехоплював ініціативу: більше працював першим номером, а Діонтей розраховував на один потужний удар.

У сьомій 3-хвилинці Ф'юрі повністю заволодів ініціативою, влучив кількома комбінаціями і особливо апперкотом у щелепу, але Вайлдер вистояв!

Перед дев'ятим раундом рефері викликав у кут Вайлдера лікаря, аби перевірити готовність боксера битися далі: бій Ф'юрі - Вайлдер продовжився.

У десятому раунді Тайсон Ф'юрі відправив у другий нокдаун Вайлдера - після правого удару в скроню. Американець піднявся на рахунок 8, британець продовжував атакувати, але на останніх секундах Діонтей пішов у свою атаку і наніс кілька потужних ударів по Ф'юрі.

Результат бою Ф'юрі - Вайлдер визначився в 11-му раунді: Тайсон Ф'юрі нокаутував суперника. Після чергового падіння Діонтея суддя зупинив бій.

Дивіться також: Нокаут у бою Ф'юрі - Вайлдер 3: відео

  • Бій за звання чемпіона світу WBC у суперважкій вазі

Тайсон Ф'юрі (31-0-1, 22 KO) переміг нокаутом Діонтея Вайлдера (42-2-1, 41 KO)

Що відомо

На початок