Український тенісист Бєлінський поступився у парному фіналі US Open серед юніорів: відео

Український тенісист Бєлінський поступився у парному фіналі US Open серед юніорів: відео

Український тенісист Бєлінський поступився у парному фіналі US Open серед юніорів: відео
. Pete Staples/USTA

Це найкращий результат України за десять років у цьому розряді.

Український тенісист В'ячеслав Бєлінський у парі з болгарином Петром Нестеровим поступився у фіналі юніорського US Open. У чоловічому парному фіналі дует зазнав поразки від представників Франції та Гонконгу – Макса Вестфала й Коулмана Вона – з рахунком 3:6, 7:5, 1:10.

Після програного першого сету Бєлінський і Нестеров змогли нав'язати боротьбу в другому та зрівняти рахунок, але суперники майже всуху взяли вирішальний тайбрейк.

17-річний Бєлінський і 18-річний Нестеров мали восьмий номер посіву. Для них це був перший фінал Великого шолома в кар'єрі. До цього дует доходив до півфіналу Ролан Ґаррос та 2-го кола Вімблдону.

Бєлінський також грав на цьому US Open у одиночній сітці, де був сьомим сіяним і дійшов до третього кола. Участь у юніорському мейджорі США для В'ячеслава стала дебютною.

Це вже вдруге за сезон українські тенісисти доходять до парного фіналу серед хлопців на турнірі Великого шолома. У 2021 році фіналістом Ролан Ґаррос став 17-річний Герман Самофалов, який грав у парі з бельгійцем Мартіном Кацем, проте титул також не взяв.

Саме на US Open востаннє українець грав у фіналі цього розряду в 2011 році, коли Владислав Манафов із Максімом Дубаренком, який тоді представляв Молдову, теж поступилися у фіналі.

  • US Open. Пари, хлопці (юніори). Фінал

Макс Вестфал (Франція) / Коулман Вон (Гонконг) – В'ячеслав Бєлінський (Україна) / Петр Нестеров (Болгарія) 2:1 (6:3, 5:7, 10:1)

Хто такий В'ячеслав Бєлінський

  • 17-річний український тенісист, представник Донецької області.
  • У світовому рейтингу серед юніорів Бєлінский іде у топ-10 – найкращий результат у кар'єрі.
  • Для Бєлінського цей US Open став четвертим юніорським "шоломом" у кар'єрі. Його найкращий результат у одиночній сітці – чвертьфінал на Ролан Ґаррос-2021.
  • У 2021 році Бєлінський виграв юніорський чемпіонат Європи в одиночному розряді. Причому в фіналі він здолав саме свого партнера на US Open Петра Нестерова.
На початок