"Без втрат вони б стояли на п'єдесталі". Як збірна з художньої гімнастики оцінила фінал Олімпіади

"Без втрат вони б стояли на п'єдесталі". Як збірна з художньої гімнастики оцінила фінал Олімпіади

Ексклюзивно
"Без втрат вони б стояли на п'єдесталі". Як збірна з художньої гімнастики оцінила фінал Олімпіади
. НОК

Гімнастки та головна тренерка збірної відреагували на результат у фіналі для Суспільне Спорт.

На Олімпіаді-2020 у Токіо українські художні гімнастки посіли сьоме місце у фіналі групового багатоборства, повторивши результат минулих Ігор-2016 у Ріо.

Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Маріола Боднарчук і Дарина Дуда стали останніми представницями України, які виступили на цих Іграх.

Гімнастки припустилися помилок і погіршили свій результат, порівняно з кваліфікацією, де українки були шостими.

Читайте також: Україна – сьома в останньому фіналі Олімпіади-2020 з художньої гімнастики

Після виступу гімнастки поділилися враженнями з Суспільне Спорт.

"Сьогодні ми не все зробили, не все показали, що могли, – вважає капітанка команди Анастасія Возняк. – Тому сьоме місце. Я думаю, що це справедливе місце для нас. Ми сьогодні не виконали те, що мали зробити".

"Було дуже важко, – зізналася Єва Мелещук, яка донедавна ще виступала в індивідуальній програмі. – Особливо виступати, коли пусті трибуни. Для нас це незвично, але такі правила, такі умови. Було важко, але ми пройшли цей шлях, і ми все одно раді й будемо пам'ятати тільки хороше".

Читайте також: "Росія" уперше за 25 років не виграла жодного "золота" у художній гімнастиці на світових турнірах

Українки позитивно сприйняли перемогу збірної Болгарії над ОКР, адже бачать у цьому нові можливості для боротьби за медалі та мотивацію.

"Звичайно, це надихає, бо розумію, що в кожної країни є шанс і що гімнастика у світі зростає, що є дуже багато конкурентоспроможних країн, – каже Єва. – І це круто, бо коли є конкуренція, хочеться ще більше працювати й бути найкращими з найкращих".

Що сказала тренерка

Розчарованою виступами підопічних лишилася головна тренерка збірної Ірина Дерюгіна.

"У нас була дуже хороша команда. Можливо, трохи не пощастило з жеребкуванням. Вони виступали першими. І реально щось сталося з командою, яка сьогодні прийшла абсолютно не в тому настрої. Наче вони закінчили вже вчораУ кваліфікації".

"Вчора команда боролася. Їм цілком було достатньо виконати без втрат усе, що в них є, і вони б стояли там – на п'єдесталі. Але, напевне, чогось забракло".
На початок