"Четверта - трошки прикро, але дівчата були сильніші". Ірина Геращенко - про фінал Олімпіади-2020

"Четверта - трошки прикро, але дівчата були сильніші". Ірина Геращенко - про фінал Олімпіади-2020

Ексклюзивно
"Четверта - трошки прикро, але дівчата були сильніші". Ірина Геращенко - про фінал Олімпіади-2020
. AP

Українська стрибунка - про результат у фіналі Олімпійських Ігор.

Збірна України здобула ще одну бронзову нагороду на Олімпійських Іграх у Токіо. Ярослава Магучіх здобула "бронзу" на Олімпіаді-2020 у стрибках у висоту.

Медалей у цьому виді спорту могло бути більше - у фінал стрибків у висоту пройшли Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Проте Левченко з висотою 1.96 метри посіла восьме місце, а Геращенко зупинилася у кроці від медалі.

Читайте також: Магучіх - бронзова призерка Олімпіади-2020, Геращенко і Левченко - у топ-8

Українська стрибунка оновила власний рекорд сезону, стрибнувши на 1.98 метри. Проте цього не вистачило для боротьби за медалі - Магучіх, а також чемпіонка та віцечемпіонка Марія Ласіцкене та Нікола Макдермотт випередила її.

Після виступу Ірина Геращенко дала флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому поділилася емоціями від результату у фіналі. 26-річна стрибунка визнала: хотіла зачепитися за "бронзу", але й рада і такому результату.

При цьому Геращенко наголосила: упевнена, що зможе оновити особистий рекорд на власних змаганнях.

"Напевно так, є сильне бажання. Нічого, у мене ще є старти, гадаю, що все вийде. Вдячна дуже всім за те, що вболівали, вдячна всій країні, усім, хто витрачав свої нерви. Сьогодні у мене дерев'яне четверте місце, дерев'яна медаль. Але я цьому, напевно, також рада".

Для Геращенко Олімпіада-2020 стала другою у кар'єрі. У Ріо-де-Жанейро вона також пройшла у фінал, але там посіла лише 10-е місце.

"У Ріо була молодшою на п'ять років, як мала дитина, а вже зараз - доросла людина. Четверта - трошки прикро, але дівчата були сильніші".

Що відомо

  • Геращенко показала найкращий результат на світовому рівні. У 2018 році на чемпіонаті світу стрибунка показала сьомий результат.
  • У 2021 році Геращенко здобула "срібло" на чемпіонаті Європи у приміщенні.
  • Особистий рекорд Геращенко - 1.99 метри, його вона встановила у 2019 році.
На початок