"Виступала для тренера, якого тут немає". Гімнастка Погранична – після виходу до фіналу Олімпіади

"Виступала для тренера, якого тут немає". Гімнастка Погранична – після виходу до фіналу Олімпіади

Ексклюзивно
"Виступала для тренера, якого тут немає". Гімнастка Погранична – після виходу до фіналу Олімпіади
. НОК

Христина Погранична – про виступ у кваліфікації для Суспільне Спорт.

Українка Христина Погранична ввійшла до десятки найкращих художніх гімнасток на Олімпіаді-2020.

У кваліфікації особистого багатоборства Пограничній вдалося зачепитися за десяте місце, попри помилки в останній вправі зі стрічкою. Найкраще їй вдалися обруч і булави, в яких вона показала п'ятий (24.6) і шостий (25.7) результати серед усіх учасниць.

Виступи Христини Пограничної та Вікторії Онопрієнко дозволили Україні вперше з Олімпіади-2012 у Лондоні мати дві представниці збірної у фіналі.

Читайте також: Обидві українки вийшли до фіналу особистого багатоборства в художній гімнастиці на Олімпіаді-2020

Як Погранична оцінює свій результат, гімнастка розповіла в коментарі Суспільне Спорт.

"Було дуже тяжко. Ми приїхали сюди за шість днів до початку змагань, багато працювали", – поділилася Христина

"Я три види зробила чисто – [ними] задоволена. В останньому виді – стрічці – мала помилки. Трохи засмучена. Я старалась зробити все, що можу. Хотілося, звичайно, дійти до кінця чисто".

"Оскільки мені 18 років, це може бути лише початок. Я виступала для себе в задоволення. Звичайно, для країни також. Для всіх людей, які мене підтримують. Для свого тренераОсобиста тренерка Христини – Ірина Руда, проте в Токіо гімнастку супроводжують Ірина Дерюгіна та Іриша Блохіна., якого тут, на жаль, немає. Намагалася зробити все, що можу".

Погранична вважає, що в неї ще є час для розвитку, щоб у майбутньому конкурувати з суперницями за вищі місця та зрівнятися з лідерками за складністю вправ.

"Я ще відносно молода гімнастка. Мені 18, а [тут] дівчата виступають, яким по 23-24 роки. Тому мої програми, звичайно, не такі сильні, як у них. Але для мене вони досить сильні. Це поки що все, що я можу зробити, але вдосконаленню немає меж".

"Вся Україна мене дуже підтримує, всі діти з мого клубу, з мого міста Львова. Мій тренер величезну підтримку мені дає. І, звичайно, мої батьки".

Що далі

  • Субота, 7 серпня, 04:00 – Групове багатоборство. Кваліфікація
  • Субота, 7 серпня, 09:20 – Індивідуальне багатоборство. Фінал
  • Неділя, 8 серпня, 05:00 – Групове багатоборство. Фінал

Де дивится Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне. Прямі ефіри Ігор-2020 доступні на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно авторизуватися за допомогою однієї з соціальних мереж або через електронну поштову скриньку.

На початок