"Частинка моєї мрії вже здійснилася". Романчук - про результат на Олімпіаді-2020 і подальші плани

"Частинка моєї мрії вже здійснилася". Романчук - про результат на Олімпіаді-2020 і подальші плани

Ексклюзивно
"Частинка моєї мрії вже здійснилася". Романчук - про результат на Олімпіаді-2020 і подальші плани
AP

Ексклюзивний коментар 2-разового призера Токіо Суспільне Спорт.

Михайло Романчук став срібним призером Олімпійських Ігор у Токіо. Цього разу український плавець здобув нагороду у запливі 1500 метрів вільним стилем.

На відміну від попереднього фіналу на 800 метрів, де Романчук навіть був деякий час першим у запливі, на заключній дистанції він тримався третім. Проте на фініші зміг випередити німця Флоріана Веллбрука, який лідирував у гонці.

Читайте також: Михайло Романчук - срібний призер Олімпіади-2020 з плавання!

Проте виграти "золото" Романчукові завадив 21-річний американець Роберт Фінк. Удруге поспіль Фінк став олімпійським чемпіоном у Токіо завдяки кращому фінішу.

Після закінчення запливу Романчук дав флешкоментар Суспільне Спорт, у якому оцінив свій виступ на Олімпіаді. Українець звернув увагу, що ще матиме можливість виграти "золото" в Японії - саме там пройде наступний чемпіонат світу з плавання.

"Є дві медалі. Задоволений цими двома медалями і нарешті уперше за три роки я переміг німця [Веллбрука], але з'явився інший, ще молодший та швидкий американець [Фінк]. Наступного року відбудеться чемпіонат світу у Японії, щоправда у Фукуоці. І вже там я спробую ще раз довести і сподіваюся, що зможу виграти "золото".

Особливу увагу Романчук приділив саме Фінку. Українець визнав, що не очікував від нього таких результатів, хоча наголосив: знав, що у 21-річного американця високий рівень.

"Роберт Фінк? Так, це прізвище було знайоме. Очікував від нього, що він молодий та зможе показати себе. Але я не очікував, що настільки сильним буде суперником. Розумів, що він сильний хлопець і дуже швидкий, але навіть і не здогадувався, що такий".

Читайте також: "Якби був ще один заплив - було б і "золото". Михайло Романчук - про другу медаль на Олімпіаді-2020

Щодо рівня задоволення собою на Олімпіаді, то його Романчук оцінив на 80%. Та зазначив, що йому є куди далі працювати.

"Задоволений Олімпіадою. Є дві олімпійські медалі, нехай це не "золото", але частинка моєї мрії вже здійснилася. Працюватиму далі з тренером, щоб реалізувати те, на що я здатний. Знаю, що я можу набагато більше".

Наостанок, Романчук звернув увагу на вихід у фінал своєї дружини - стрибунки у довжину Марини Бех-Романчук. Плавець наголосив, що вболіватиме за неї так само яскраво, як вона за нього під час першого фіналу на дистанції 800 метрів.

"Буду за нею вболівати, щоб вона змогла також себе реалізувати. Віддам всі свої емоції. Сподіваюся, що мене також знімуть так, як її [під час першого фіналу].

Дивіться також: Шалені емоції Марини Бех-Романчук на медаль чоловіка Михайла Романчука на Олімпіаді: відео

Хто такий Михайло Романчук

  • 24-річний плавець із Рівненської області, 2-разовий олімпійський призер з плавання.
  • 7-разовий призер чемпіонатів Європи (4 - "золота") та 2-разовий срібний призер чемпіонатів світу.
  • У 2021 році Романчук виграв два золота на Євро з водних видів спорту - на дистанціях 800 та 1500 метрів вільним стилем.

Усі медалі України на Олімпіаді-2020

На початок