"Це неймовірні відчуття". Перші слова Світоліної після виграшу "бронзи" на Олімпіаді

"Це неймовірні відчуття". Перші слова Світоліної після виграшу "бронзи" на Олімпіаді

"Це неймовірні відчуття". Перші слова Світоліної після виграшу "бронзи" на Олімпіаді
AP

Перші слова Еліни Світоліної після виграної "бронзи".

Автор: Євгеній Перестенко

Еліна Світоліна стала бронзовою призеркою Олімпійських Ігор у Токіо! У напруженому матчі, який тривав майже дві з половиною години, українка змогла здобути вольову перемогу та взяти медаль Олімпіади.

Читайте також: Еліна Світоліна - бронзова призерка Олімпіади-2020! Це п’ята медаль України

Світоліна програла перший сет з рахунком 1:6, але змогла повернутися в гру. Спочатку - переможний тай-брейк, потім - відіграні 0:3 на старті третьої партії, які Еліна перетворила у 6:4.

Останній гейм виявився для Світоліної напруженим - шість матчболів відіграла Рибакіна. Проте українка її дотиснула та здобула перемогу.

Українська тенісистка емоційно відреагувала на переможний результат. Світоліна впала на покриття і лежала, радіючи виграній медалі.

Світоліна
AP

Після перемоги Світоліна дала флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому розповіла про емоції від перемоги. Вона наголосила, що повернутися в гру їй допоміг характер, оскільки вона кілька разів під час матчу була близькою до поразки.

  • Перші емоції від перемоги у бронзовому фіналі

"Після поразки було, звісно, важко повернутися у колію. Для мене перемога - неймовірні відчуття. Якщо чесно намагалася боротися до кінця. Програвала і в другому сеті, і в третьому, але боролася до кінця і намагалася віддавати всі сили до кінця".

  • Про характер у бронзовому фіналі

"Очікувала, що вона [Рибакіна] гратиме агресивно. Вона дуже багато ейсів подає, потрібно було намагатися реагувати. Але оскільки тиждень підходить до кінця, то вже було непросто змусити себе та й реакції трохи знизилися. Перший сет взагалі був дуже поганий з мого боку, але я боролася. Гадаю, що саме характер повернув мене у матч і перемога, звісно, неймовірна".

  • Про те, як відігралася проти Рибакіної

"Десь нерви зіграли. Хоча я була налаштована добре. У тенісі взагалі непросто після поразки повертатися знову в турнірі, оскільки все йде на виліт, а тут третє місце. Трохи затуплені були реакції і, можливо, я недостатньо добре бачила м'яч. Вона [Рибакіна] це використовувала, оскільки є гравцем світового класу. Тому, звісно, було дуже непросто. І зламати хід подій у другому сеті, а потім повернутися у третьому - витратила всі сили, які можливі. Зараз стою, все болить, ноги не тримають, але я рада, що перемогла. Ця "бронза" для мене дуже багато означає".

  • Як оцінює виступ на Олімпіаді

"Коли я їхала сюди задача була взяти "золото". Сумно, що не змогла, оскільки я, підходячи до фіналу, думала, що вже досить близька до цього та перебуваю у хорошій формі. Але, на жаль, півфінал не склався, і для мене перемогти у бронзовому матчі після неймовірно витрачених зусиль за весь цей тиждень [дуже важливо]: я програвала у деяких матчах як і сьогодні. Було дуже багато витрачено зусиль та нервів, що ця медаль для мене, звісно, має велике значення. І я дуже рада, що це трапилося зі мною тут. Це дуже неймовірні відчуття".

  • Про подальші плани після Олімпіади

"Поки що відпочину, оскільки дуже сильно втомилася. Психологічно також виснажена, тому зараз ще адреналін, а потім буде погано. Я повернуся, буду відновлюватися зі своїми тренерами до американської серії. Гратиму у Монреалі, Цинциннатті та US Open".

Що означає результат Світоліної на Олімпіаді-2020

  • Третє місце - найкращий результат Світоліної на Олімпійських Іграх і України взагалі в одиночних турнірах. У Ріо вона не пройшла чвертьфінальну стадію.
  • "Бронза" - новий рекорд України на тенісних турнірах Олімпіади. У 2008 році Альона та Катерина Бондаренко стали четвертими у парному розряді.
  • Світоліна без перемог у фіналах з вересня 2020-го. Тоді вона виграла турнір у Страсбурзі саме у Рибакіної.
  • Світоліна залишається на шостому місці в рейтингу WTA.
На початок