Українка Завацька поступилася росіянці та вилетіла з турніру в Лозанні

Українка Завацька поступилася росіянці та вилетіла з турніру в Лозанні

Українка Завацька поступилася росіянці та вилетіла з турніру в Лозанні
. AP

Катаріна більш, ніж місяць не може здобути перемогу.

Українська тенісистка Катаріна Завацька програла перший ж матч на ґрунтовому турнірі, що проходить у швейцарській Лозанні.

Завацька стала єдиною представницею України на турнірі в Лозанні. Виступи на ньому українська тенісистка мала розпочати з першого раунду.

В першому раунді суперницею Завацької мала стати представниця Росії Наталія Віхлянцева. Для тенісисток це була перша особиста зустріч, перед цим росіянка програла іншій українці Катерині Козловій на турнірі, що проходив у шведському Бастаді.

У першому сеті Завацька здобула перемогу, однак сама партія проходила досить сумбурно. У стартових чотирьох геймах тенісистки дозволяли одна одній робити брейки. А, починаючи з рахунку 3:2 на користь Віхлянцевої, проводили затяжні гейми, відіграючи по 3-4 брейк-поїнти.

Вирішальним моментом першої партії став гейм за рахунку 4:4. Завацька з п'ятої спроби зробила брейк, після чого всуху виграла наступний та виграла першу партію.

Другу партію Завацька розпочала, програвши три поспіль гейми. І хоча потім почала відіграватися і навіть робити брейки на подачі росіянки, дозволяла суперниці відповідати тим самим. У підсумку українка програла другу партію.

Старт заключної третьої партії складався для Завацької схожим чином, що і другий сет. Українка на самому початку дозволила росіянці зробити брейк, після чого відіграти відставання не змогла. І загалом програла сет, не взявши жодного гейму.

Матч між тенісистками тривав майже дві з половиною години. Попри поразку, Завацька припустилася меншої кількості подвійних помилок, аніж росіянка - чотири проти 11.

  • WTA. Лозанна, перший раунд

Катаріна Завацька (Україна) - Наталія Віхлянцева (Росія) 1:2 (6:4, 4:6, 0:6)

Це третя поспіль поразка Завацької на турнірах. Востаннє українська тенісистка перемагала ще у першому колі турніру в Хорватії, який відбувся у червні.

На початок