В Японії продовжили надзвичайний стан на час Олімпіади-2020. Що це означає

В Японії продовжили надзвичайний стан на час Олімпіади-2020. Що це означає

В Японії продовжили надзвичайний стан на час Олімпіади-2020. Що це означає
AP

Рішення, яке може вплинути на присутність глядачів на трибунах.

Олімпійські Ігри у Токіо проходитимуть в умовах надзвичайного стану. Про це рішення повідомив прем'єр-міністр Японії Йосіхіде Суга.

Влада Японії ввела надзвичайний стан на початку січня через пандемію коронавірусу. У країні спостерігаються високі темпи захворюваності, через що влада вирішила ввести відповідні обмеження.

Паралельно з цим, влада Японії схвалила проведення Олімпійських Ігор у Токіо, які переносилися з 2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу. І навіть дала дозвіл на відвідування подій глядачами.

Читайте також: Олімпіада-2020 відбудеться з глядачами. Скільки фанів зможуть її відвідати та за яких умов

Проте з продовженням терміну надзвичайного стану наявність глядачів на Олімпійських Іграх перебуває під питанням.

Що відомо про рішення влади Японії?

Надзвичайний стан продовжено в Японії до 22 серпня. Це означає, що на момент початку та завершення Токіо-2020 він діятиме - Олімпіада розпочнеться 23 липня і завершиться 8 серпня.

За словами прем'єр-міністра Японії, рішення щодо продовження терміну надзвичайного стану було прийнято на основі поточної епідеміологічної ситуації в країні. А також впливом інших штамів коронавірусу.

"Нам потрібно прийняти більш жорсткі заходи, щоб запобігти ще одному загальнонаціональному карантину. А також, беручи до уваги вплив інших штамів коронавірусу", - цитує слова Йосіхідо Суги Kyodo News.

Поки що прем'єр-міністр Японії не говорив, яким чином рішення вплине на присутність глядачів на Іграх. У минулому коронавірусні обмеження впливали в основному на діяльність закладів громадського харчування.

У Токіо за останню добу зафіксували 920 нових випадків захворювання коронавірусом. Це найбільший показник у столиці Японії, починаючи з середини травня.

Загалом це четвертий надзвичайний стан, який діятиме у Токіо. За словами Суги, якщо ситуація з пандемією коронавірусу покращиться, то від надзвичайного стану відмовляться достроково.

Два тижні до Олімпіади в Токіо: що відомо

Читайте також: Україна оголосила заявку на Олімпіаду-2020: скільки ліцензій та хто з зірок залишився поза Іграми
На початок