Олімпіада-2020: в Японії зменшується підтримка проведення Ігор з глядачами

Олімпіада-2020: в Японії зменшується підтримка проведення Ігор з глядачами

Олімпіада-2020: в Японії зменшується підтримка проведення Ігор з глядачами
AP

До старту Оліміійських Ігор - трохи більше місяця.

Менше третини населення Японії виступають проти проведення Олімпійських Ігор у Токіо. Про це свідчать результати опитування Kyodo News.

У порівнянні з останніми опитуваннями у травні, спостерігаються дві тенденції. Кількість респондентів, що виступають проти проведення Олімпіади у Токіо, зменшується. Разом із тим, зростає частка людей, які виступають проти того, щоб Ігри відбувалися з глядачами.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Згідно результатів останніх опитувань, 40.3% респондентів в Японії виступають за те, щоб Олімпійські Ігри відбулися без глядачів. Ще 30.8% проти того, щоб Олімпіада взагалі відбулася у 2021 році.

Як змінилася підтримка Олімпіади-2020 в Японії за два місяці

  • травень: 59.7% - скасувати або перенести Олімпіаду, 25.2% - провести Ігри без глядачів, 12.6% - Олімпіада має відбутися з обмеженою кількістю глядачів.
  • червень: 30.8% - скасувати Олімпіаду, 40.3% - провести Ігри без глядачів

Крім того, громадяни Японії також занепокоєні наслідками від проведення Олімпійських Ігор у контексті пандемії коронавірусу. 86% респондентів опитування припускають, що проведення Олімпіади та Паралімпіади в Токіо призведе до зростання кількості випадків захворювання коронавірусом.

Щодо майбутнього Олімпіади за умов надзвичайного стану в країні, то 55.7% респондентів вважають, що у такому разі потрібно відмовитися від глядачів під час Олімпіади. А ось 35.4% учасників опитування впевнені, що у такому разі Олімпійські Ігри варто скасувати.

Олімпійські Ігри у Токіо відбудуться з 23 липня по 8 серпня.

Що відомо

На початок