УЄФА перенесла рішення щодо формату проведення Євро-2020: нова дата

УЄФА перенесла рішення щодо формату проведення Євро-2020: нова дата

УЄФА перенесла рішення щодо формату проведення Євро-2020: нова дата
AP

Остаточне рішення поки що не прийняте.

Виконавчий комітет УЄФА переніс ухвалення рішення щодо формату проведення чемпіонату Європи з футболу. Про це повідомляє прес-служба організації.

До 19 квітня чотири міста - Рим, Більбао, Мюнхен та Дублін - повинні були надати свої відповіді стосовно того, чи готові вони приймати матчі із вболівальниками. Однак лише столиця Італії повідомила про дозвіл відвідувати ігри глядачам - решта міст рішення поки що не прийняли.

В УЄФА повідомили, що Більбао, Мюнхен та Дублін підготували кілька варіантів проведення матчів, однак у кожному із них не була підтверджена наявність вболівальників. Через це європейська організація вирішила перенести ухвалення остаточного рішення на 23 квітня, надавши містам можливість підготувати більш конкретну пропозицію.

Читайте також: Чи впустять глядачів на матчі Євро-2020 і скільки саме? Ось відповіді усіх країн-господарів

Більбао та Дублін, крім трьох матчів групової стадії, повинні були ще приймати 1/8 фіналу. Мюнхен - чотири поєдинки разом із чвертьфіналом.

Чемпіонат Європи-2020 пройде з 11 червня по 11 липня.

Яка ситуація із відвідуванням матчів в Мюнхені, Більбао та Дубліні?

  • Мюнхен: мер міста Дітер Рітер раніше повідомив, що не може гарантувати проведення матчів Євро-2020 з глядачами.
  • Більбао: місцева влада повідомила про неможливість проведення матчів Євро-2020 із вболівальниками ще 7 квітня. За інформацію іспанських ЗМІ, право на проведення турніру можуть віддати Севільї через більш сприятливу ситуацію з коронавірусом.
  • Дублін: влада Ірландії поки що не може гарантувати проведення Євро-2020 із вболівальниками. І раніше повідомляла, що за таких умов може відмовитися від проведення турніру взагалі.

Що відомо

  • Крім вищезазначених міст, раніше проведення матчів Євро-2020 з глядачами підтвердили в Амстердамі, Баку, Санкт-Петербурзі, Лондоні, Глазго, Будапешті, Бухаресті, Копенгагені.
  • УЄФА також ухвалила рішення щодо зміни формату Ліги чемпіонів, одне із яких передбачає збільшення команд до 36.
На початок