Євро-2020: УЄФА змінила кілька міст-господарів та погодила остаточний формат турніру

Євро-2020: УЄФА змінила кілька міст-господарів та погодила остаточний формат турніру

Євро-2020: УЄФА змінила кілька міст-господарів та погодила остаточний формат турніру
Facebook

Ось як відбуватиметься чемпіонат Європи-2020 з футболу.

Виконком УЄФА на засіданні затвердив формат проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу-2020. Дати проведення турніру залишилися незмінними, але регламентована кількість глядачів на трибунах та змінені кілька міст-господарів.

Турнір, як і планувалося, буде проходити в 12 містах у різних країнах Європи. Однак право на проведення Євро-2020 втратили два міста. Це пов'язано з відсутністю гарантій від цих конкретних міст на допуск глядачів на ігри чемпіонату Європи: дев'ять інших міст-господарів на початку квітня підтвердили готовність проводити матчі з глядачами.

Замість Дубліна та Більбао, матчі групового етапу Євро-2020 будуть проводитися у Санкт-Петербурзі та Севільї (30% місткості від місцевого Олімпійського стадіону). Поєдинок 1/8 фіналу, який мав відбутися у Дубліні, буде зіграний у Лондоні на "Вемблі".

Читайте також: УЄФА забрала право проведення Євро-2020 у Більбао. У чому причина

Разом із тим, Мюнхен залишився у списку міст-господарів турніру. Місцева влада гарантувала проведення поєдинків Євро-2020 із вболівальниками - 14.5 тисяч глядачів зможуть відвідати ігри на "Альянц-Арені".

Де пройде чемпіонат Європи з футболу-2020: міста-господарі

Лондон, Глазго (обидва - Велика Британія), Амстердам (Нідерланди), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія), Баку (Азербайджан), Рим (Італія), Копенгаген (Данія), Мюнхен (Німеччина).

Де гратиме збірна України та що з вболівальниками?

На стадії групового етапу Україна зіграє один матч в Амстердамі, два - в Бухаресті. Обидва міста підтвердили проведення ігор з присутністю вболівальників на трибунах.

Поки що мова йде про 25% від максимальної заповненості стадіонів, але і Нідерланди, і Румунія заявили про готовність переглянути це рішення у сторону збільшення.

А усі власники квитків потраплять на матчі?

Не обов'язково. Фани, що мають квитки, все ще можуть скористатися опцією повернення - "вікно" закривається у четвер, 22 квітня.

Після того УЄФА проаналізує кількість активних квитків та максимальну міскість стадіону. Якщо квитків на руках буде більше, ніж доступних місць - буде проведена лотерея між їхніми власниками. Якщо квитків буде достатньо, то усі потраплять на матч.

На початок