Олімпіада-2020 у Токіо відбудеться без закордонних вболівальників

Олімпіада-2020 у Токіо відбудеться без закордонних вболівальників

Офiцiйно
Олімпіада-2020 у Токіо відбудеться без закордонних вболівальників
. AP

Це ж рішення стосується і Паралімпіади.

Олімпійські та Паралімпійські ігри-2020 у японському Токіо відбудуться без присутності закордонних вболівальників. Відповідне рішення прийняли організатори змагань, йдеться у заяві МОК.

Ситуацію з можливим допуском іноземних вболівальників до Японії на період Олімпіади та Паралімпіади розглянули на спеціальному зібранні п'яти стейкхолдерів Ігор - МОК, МПК, уряд Японії, влада Токіо та організаційний комітет Токіо-2020.

Зважаючи на теперішню ситуацію з пандемією коронавірусу, японська влада заяила, що не може гарантувати в'їзду для іноземних фанатів на Олімпіаду. Відповідно, сторони прийняли рішення про проведення Ігор без закордонних вболівальників.

"Щоб прояснити ситуацію для власників квитків з іноземних країн, та щоб надати можливість скоректувати плани, японська сторона прийшла до висновку, що іноземних глядачів не впустять в Японію на період Олімпійських та Паралімпійських ігор", - йдеться у заяві.

Це рішення прийняте для безпеки атлетів та більш безпечного проведення Ігор.

Усім власникам квитків будуть повернуті кошти, про що їх проінформують згодом. Механізм повернення ще не вироблений.

Водночас, організатори повідомили, що буде розроблений спеціальний план для іноземних фанатів, щоб вони могли розділити підтримку навіть на відстані.

Чи багато іноземців купили квитки на Олімпіаду-2020?

  • Усього на першому-другому етапі продажу було реалізовано 4.5 мільйони квитків для житетів Японії, близько 1 мільйона - для іноземців.
  • Усього організатори планували продати 7.8 мільйонів квитків. Інформації про допуск на змагання японських глядачів - поки немає.

Остаточне рішення щодо допуску місцевих глядачів на трибуни може бути прийняте аж наприкінці квітня чи навіть у травні. Організатори змагань зважатимуть на ситуацію з пандемією коронавірусу.

Суспільне - ексклюзивний транслятор Олімпіади та Паралімпіади-2020 в Україні.

Інформація про пандемію в Японії

  • Офіційна статистика: 8 700 померлих від коронавірусу з початку пандемії.
  • З початку січня у Японії введений режим надзвичайного стану у зв'язку зі збільшенням випадків інфікування коронавірусом. В'їзд для іноземців у країну заборонений - навіть для спортсменів (тому тенісний матч Японія - Україна перенесений до Чорноморська).
На початок