Юлія Джима - срібна призерка спринту на етапі Кубка світу в Нове Место. Результати гонки

Юлія Джима - срібна призерка спринту на етапі Кубка світу в Нове Место. Результати гонки

Юлія Джима - срібна призерка спринту на етапі Кубка світу в Нове Место. Результати гонки
biathlonworld.com

Найкращий результат у кар'єрі українки у спринтерській гонці.

Юлія Джима фінішувала на другому місці у жіночому спринті на етапі Кубка світу, що проходить у чеському Нове-Место. Джима програла переможниці - норвежці Тіріл Екгофф 9.3 секунд.

Після виступів у естафетах, на етапі Кубка світу в Нове-Место розпочалися спринтерські старти. Першими на трасу в Чехії виходили біатлоністки.

Дивіться також: Відео жіночого спринту у Нове-Место

Україна у жіночому спринті була представлена п'ятьма біатлоністками. Дар'я Блашко та Юлія Джима потрапили у першу групу учасниць, а Олена Підгрушна, Валентина Семеренко та Анастасія Меркушина стартували пізніше.

Дар'я Блашко та Юлія Джима вдало розпочали гонку, точно провівши першу стрільбу. Обидві біатлоністки закрили всі мішені і за підсумками вогневого рубежу перших 30 спортсменок входили до топ-10.

Проте друга стрільба пройшла для біатлоністок по-різному. Якщо Блашко відправилася на коло штрафу, то Джима відстріляла чисто і вийшла на проміжному першому місці.

Зачепитися за друге місце Джима не змогла. Тіріл Екгофф, попри одне коло штрафу, випередила українку на фініші із перевагою у 9 секунд. Щодо Блашко, то вона фінішувала перед Джимою, а за підсумками гонки зайняла 16-е місце.

Для Юлії Джими це другий особистий подіум у сезоні на етапах Кубка світу в сезоні-2020/21. В Антгольц-Антерсельві українка фінішувала другою в індивідуальній гонці.

Загалом Джима показала найкращий результат у кар'єрі в спринтерській гонці. До цього вона двічі фінішувала третьою - в Естерсунді (2017 рік) та Голменколлені (2018).

Щодо інших результатів українок, то Олена Підгрушна відправилася на 2 кола штрафу після першого вогневого рубежу. На "стійці" Підгрушна також не закрила одну мішень, але завдяки ходом по дистанції програла лише півтори хвилини на фініші.

Валентина Семеренко розпочала гонку у Нове-Место із чистої стрільби на першому вогневому рубежі. 24 секунди українка поступалася швейцарці Ірені Кадуріш, але зберігала хороші шанси на потрапляння у топ-20. Проте "стійка" для Семеренко вийшла невдалою - два кола штрафу, після яких вийшла на проміжній 32-ї позиції.

Анастасія Меркушина так само, як і Валентина Семеренко, розпочала гонку дуже вдало. Без хиб на першій стрільбі і 11-а проміжна позиція з відставанням у 14.3 секунди. Проте одне коло штрафу відкинуло українку на 20-е місце.

У гонці переслідування візьмуть участь всі п'ять українських біатлоністок. Найбільшее відставання матиме Валентина Семеренко - 1:45.8 хвилини від Тіріл Екгофф.

Жінки. Спринт. Результати

  1. Тіріл Екгофф (Норвегія, 1+0) 18:48.4
  2. Юлія Джима (Україна, 0+0) +9.3
  3. Ліза Вітоцці (Італія, 0+0) +15.0
  4. Дінара Алімбєкава (Білорусь, 0+0) +16.1
  5. Доротея Вірер (Італія, 0+1) +16.3
  6. Інгрід Тандревольд (Норвегія, 0+0) +17.4

...

  • 16. Дар'я Блашко (Україна, 0+1) +45.5
  • 22. Анастасія Меркушина (Україна, 0+1) +1:05.9
  • 34. Олена Підгрушна (Україна, 2+1) +1:29.2
  • 40. Валентина Семеренко (Україна, 0+2) +1:45.8
На початок