"Пріорітет - найбільш вразливі групи". Формула-1 відмовилася від пропозиції Бахрейну щодо вакцин

"Пріорітет - найбільш вразливі групи". Формула-1 відмовилася від пропозиції Бахрейну щодо вакцин

"Пріорітет - найбільш вразливі групи". Формула-1 відмовилася від пропозиції Бахрейну щодо вакцин
AP

Влада країни пропонувала зробити всім працівникам та гонщикам щеплення проти COVID-19.

Керівництво Формули-1 відмовилося від пропозиції влади Бахрейну вакцинувати весь персонал перед початком нового чемпіонату. Про це повідомляє BBC.

Що трапилося?

Бахрейн в особі керівництва Міжнародного автодрому країни відправив листа лідерам Формули-1. В ньому було зазначено, що враховуючи особливості підготовки до нового сезону, влада країни зможе гарантувати всьому персоналу Формули-1 вакцини від коронавірусу.

Командам Формули-1 був запропонований препарат виробництва Pfizer-BioNTech, який першим в світі почали використовувати для вакцинації населення в багатьох країнах. В Бахрейні повідомили, що готові відправити обидві дози вакциниДля вакцинації потрібно вколоти дві дози вакцини впродовж трьох тижнів.

"Враховуючи часові рамки Формули-1 в 2021 році, а також необхідність тестування, переважна більшість учасників буде присутня в Бахрейні протягом трьох тижнів перед початком перегонів. Це, у свою чергу, дає нам унікальну можливість забезпечити додатковий захист у формі вакцинації", - зазначили в Бахрейні.

Як відреагувало керівництво Формули-1?

Боси Формули-1 відмовилися від пропозиції Бахрейну. Спікер організації повідомив, що у спорту "немає планів вакцинуватися раніше за інших", взявши за основу підхід, використаний в програмі вакцинації Великої Британії.

Президент Формули-1 Стефано Доменікалі на початку лютого також зазначав, що "пріорітетом для отримання вакцини мають бути найбільш вразливі групи населення", а організатори гонок "не мають наміру перестрибувати черги" з метою отримання вакцини.

Що далі

  • Підготовчі тести з Формули-1 у Бахрейні пройдуть з 12 по 14 березня.
  • Сезон у Формулі-1 розпочнеться у Бахрейні 28 березня.
На початок