Промоутерські торги за бій Теофімо Лопеса виграла Triller. Її пропозиція - $6 млн

Промоутерські торги за бій Теофімо Лопеса виграла Triller. Її пропозиція - $6 млн

Промоутерські торги за бій Теофімо Лопеса виграла Triller. Її пропозиція - $6 млн
AP

Едді Гірн та Боб Арум запропонували значно менше.

Промоушн Triller Fight Club переміг у промоутерських торгах за право організації поєдинку між абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі Теофімо Лопесом та претендентом Джорджем Камбососом. Про це повідомляє The Athletic.

Що трапилося?

Головними претендентами на проведення титульного поєдинку між Лопесом та Камбососом були три компанії - Matchroom Boxing Едді Гірна, Top Rank Боба Арума, який водночас є промоутером Теофімо Лопеса, та Triller Fight Club.

Найкращу пропозицію на торгах зробили саме представники Triller. Вони запропонували за титульний бій $6.02 млн, у той час, як пропозиція Matchroom склала лише $3.51 млн, а Top Rank - $2.32 млн.

Читайте також: "Статус обов'язкового претендента - справа часу". Промоутер Берінчика - про бій із Теофімо Лопесом

За інформацією журналіста Майка Коппінджера, за умовами пропозиції Triller, Теофімо Лопес гарантовано отримає $4 млн за бій із Камбососом. Проте це може призвести до проблем у відносинах із його промоутерською організацією Top Rank, яка гарантувала йому за захист чемпіонських титулів лише $1.25 млн. Саме після відмови Лопеса розпочалися відкриті промоутерські торги за право організувати бій.

"Я вважаю, що це сигнал для Top Rank, але не для ESPN. Вони просто займаються своєю справою. Мені здається, що Top Rank потрібно думати про те, як вони могли втратити свого найкращого бійця. Пропонувати мені мій мінімум - це ознака неповаги. У мене немає жодних проблем із Top Rank, мій контракт із ними розрахований на наступні три роки. Я вчинив як бізнесмен і не говорю про щось особисте".

Як відреагували на програні торги в Top Rank?

Голова промоутерської організації Боб Арум наголосив на тому, що низька пропозиція під час торгів пов'язана із невисоким статусом поєдинку. Проте зазначив, що якби кращу пропозицію зробили конкуренти із Matchroom, він мав би дуже складну розмову із ESPN.

"Ми не вважаємо цей поєдинок великим, тому і не робили на нього ставку. Але якби в торгах переміг Гірн, були б змушені мати розмову із керівництвом ESPN, чому цей бій не на їх платформі, а транслюється на DAZN. Зрештою, в ESPN розуміють, що цей поєдинок не вартий 6 мільйонів доларів".

"Можу сказати, що ми були б дуже люті від того, якби Гірн та Matchroom зробили переможну ставку. Для нього це погана політика, оскільки у Гірна немає нічого спільного із Теофімо. Едді та його компанія брали участь у багатьох торгах, але ми ніколи не втручалися, якщо у нас немає нічого спільного із бійцями. Для них нема жодного сенсу ставити Лопеса на DAZN. Це просто неправильно".

Що відомо

  • Теофімо Лопес проти Камбососа уперше захищатиме титули абсолютного чемпіона світу у легкій вазі. У жовтні 2020-го він здобув перемогу над українцем Василем Ломаченком за рішенням суддів;
  • Для Теофімо Лопеса гонорар за бій із Камбососом стане найбільшим у кар'єрі. Перед цим його максимальний заробіток склав $1.35 млн за поєдинок проти Ломаченка;
  • Triller Fight Club - один із новостворених проумошенів у боксі. Перший бій, організований компанією - показовий поєдинок між Майком Тайсоном та Роєм Джонсом, який відбувся у листопаді 2020-го;
  • У Triller вже є запланований бій. 17 квітня в Атланті відбудеться поєдинок між відеоблогером Джейком Полом та колишнім бійцем UFC Беном Аскреном.
На початок