Майже 30 хвилин. Михайлюк отримав третю найбільшу кількість ігрового часу у сезоні НБА

Майже 30 хвилин. Михайлюк отримав третю найбільшу кількість ігрового часу у сезоні НБА

Майже 30 хвилин. Михайлюк отримав третю найбільшу кількість ігрового часу у сезоні НБА
AP

Українець не потрапив до стартової п'ятірки, але провів достатньо часу на майданчику.

Український шутер Святослав Михайлюк провів черговий матч у складі "Детройт Пістонс" у НБА. "Пістонс" разом із українцем поступилися "Нью-Орлеан Пеліканс" - 118:128.

На відміну від попереднього матчу проти "Орландо Меджік", коли головний тренер "Пістонс" Двейн Кейсі вирішив дати відпочинок Двейну Еллінгтону і випустити у стартовій п'ятірці Михайлюка, цього разу українець починав гру на лаві запасних. Але у підсумку Михайлюк відіграв більше за Еллінгтона.

Читайте також: Святослав Михайлюк уперше в сезоні вийшов у стартовій п'ятірці матчу НБА

Як зіграв Михайлюк?

Михайлюк з'явився на майданчику за 5 хвилин до кінця першої чверті замість Садіка Бея. На той час "Пістонс" поступалися із різницею у 2 очки, але закінчили 12-хвилинку перемогою - 39:33. Українець реалізував 1/2 кидків з-за дуги, а також зробив по одному підбиранню і асисту.

Шутер збірної України залишився на майданчику і з початком другої чверті, відігравши майже 9 хвилин. Цього разу вся активність Михайлюка проявлялася лише у кидках з-за дуги - 2/5 українець реалізував. "Пістонс" перед тим, як Михайлюк покинув майданчик, продовжували мати перевагу (+5), проте чверть залишилася за "Пеліканс" - 31:30.

Ще 6 хвилин Михайлюк відіграв у третій чверті. З'явившись на майданчику замість Денніса Сміта, українець реалізував один триочковий, а також зробив одне підбирання у захисті. Проте "Пеліканс" перед вирішальною 12-хвилинкою зрівняли рахунок - 96:96.

Двейн Кейсі змінив Михайлюка за 8 хвилин до фінальної сирени, коли "Пеліканс" вийшли вперед із перевагою у +6. Через 3 хвилини тренер "Пістонс" повернув українця на майданчик, але на хід зустрічі це не вплинуло. Михайлюк заробив ще одне підбирання і віддав один асист, але "Пеліканс" продовжували збільшувати перевагу над "Детройтом", довівши її до 10 очок.

Загалом Михайлюк відіграв проти "Нью-Орлеан Пеліканс" 28 хвилин, набравши 12 очок, а також зробивши 3 підбирання і 2 передачі. Українець реалізував 4/9 кидків (всі - з-за дуги), а за рейтингом +/- став найкращим у команді - +1.

Топ-5 матчів Михайлюка за кількістю ігрового часу

  • 39 хвилин - "Лос-Анджелес Лейкерс" (7 лютого);
  • 30 хвилин - "Мілуокі Бакс" (5 січня);
  • 28 хвилин - "Нью-Орлеан Пеліканс" (25 лютого);
  • 25 хвилин - "Нью-Орлеан Пеліканс" (15 лютого);
  • 22 хвилини - "Орландо Меджік" (24 лютого)

Що далі

  • Наступний матч "Пістонс" зіграють проти "Сакраменто Кінгз" у суботу, 27 лютого.
  • "Детройт Пістонс" - остання команда Східної конференції (9 перемог, 23 поразки).
На початок