Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Старт-листи на мас-старти на чемпіонаті світу з біатлону: хто з українців бігтиме

Старт-листи на мас-старти на чемпіонаті світу з біатлону: хто з українців бігтиме

Старт-листи на мас-старти на чемпіонаті світу з біатлону: хто з українців бігтиме
Biathlon.com.ua

Три українці бігтимуть точно, ще двоє - можуть потрапити в останній момент.

Гонки з масовим стартом - остання дисципліна у програмі чемпіонату світу з біатлону-2021. У цей старт відбирається лише 30 спортсменів: усі медалісти, топ-15 загального заліку Кубка світу, а також біатлоністи, що набрали найбільше очок саме за виступами на світовій першості.

У цьому сезоні українці не змагаються за потрапляння у топ-15 загального заліку, тому відібратися у мас-старт можна було лише за результатами безпосередньо чемпіонату світу.

Одразу три українські біатлоністи потрапили у заявку на мас-старт, ще двоє - запасні, які можуть стартувати за умови зняття когось із суперників.

Попередній старт-лист на жіночий мас-старт (початок о 13:30)

Олена Підгрушна та Дар'я Блашко - саме ці дві українки відібралися у мас-старт. У Підгрушної - 21 номер на старті, у Блашко - 24. Інші українки не потрапили навіть до квоти запасних.

Для Олени - це буде п'ятий мас-старт у кар'єрі на чемпіонатах світу (у 2020 році фінішувала на 11-му місці). Для Дар'ї - тільки третій мас-старт у кар'єрі, і перший на чемпіонатах світу.

Під першим номером гонку розпочне Тірілл Екгофф - чемпіонка світу у спринті та переслідуванні. Усього в мас-старті бігтиме чотири норвежки - найбільше представництво. По три біатлоністки виступатиме від збірних Німеччини, Швеції, Франції та Швейцарії.

Повний старт-лист на гонку

Попередній старт-лист на чоловічий мас-старт (початок о 16:15)

Артем Прима - єдиний українець, який уже гарантував собі місце у мас-старті. Він бігтиме під 16-м номером (перший за квотою біатлоністів на чемпіонаті світу).

Для Прими - другий мас-старт у кар'єрі на чемпіонатах світу, він змагався також у 2020 році, фінішував 20-м.

Богдан Цимбал - перший запасний, а Дмитро Підручний - четвертий. Вони можуть потрапити в гонку, якщо хтось з топ-30 зніметься.

Суспільне Спорт одразу повідомить, якщо будуть зміни у стартовому листі на чоловічий мас-старт!

Під першим номером бігтиме Мартін Понсіулома - чемпіон світу в спринті. У першій лінії також Емільєн Жаклен та Штурла Легрейд. Чинний чемпіон світу у мас-старті Йоганнес Бьо - під сьомим стартовим номером.

Повний старт-лист на гонку (включно із запасними)

Біатлон: чемпіонат світу де дивитися

Усі гонки чемпіонату світу з біатлону транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.

Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

На початок