Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Не знаю, як пройшла останнє коло". Дар'я Блашко - про виступ у жіночій естафеті

"Не знаю, як пройшла останнє коло". Дар'я Блашко - про виступ у жіночій естафеті

Ексклюзивно
"Не знаю, як пройшла останнє коло". Дар'я Блашко - про виступ у жіночій естафеті
IBU

Дар'я Блашко - екслюзивно для Суспільне Спорт про результати жіночої естафета.

Перша естафетна гонка склалася для збірної України вдало - команда фінішувала на третьому місці у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дар'ї Блашко та Олени Підгрушної.

Читайте також: Україна - бронзовий призер жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону!

Ця медаль стала першою для України на цьому чемпіонаті світу. Окрім цього, жіноча збірна України уперше змогла фінішувати на подіумі у цьому сезоні.

Дар'я Блашко, яка бігла третій етап у складі збірної України, оцінила результати жіночої естафети в інтерв'ю Суспільне Спорт. Вона задоволена результатами гонки, а також пояснила, чому втратила на останньому колі на свому етапі.

Дивіться повне відео жіночої естафети
  • Про гонку

"Це була найскладніша гонка чемпіонату світу, не знаю, як пройшла останнє коло, бо я практично не пам'ятаю, як дійшла до стартового коридору за речима. Але тим не менш відстріляла добре, два кола теж пройшла добре, а щодо останнього - є над чим працювати, треба ще багато працювати.

Після другої стрільби я рванула одразу в бій, може це мене і погубило. На підйомі "вирубило", було дуже складно, "на зубах" фінішувала.

У принципі, розуміла, що у нас доволі сильна естафета, рівна. Коли Олена пішла на свій етап, розуміла, що вона "зла" настільки четвертими місцями, що вона зробить усе, аби бути в трійці. І вона впоралася. У принципі, усі фантастично впоралися - йшли постійно серед лідерів. І Настя, і Юля - супер".

  • Про потрапляння у склад естафети на чемпіонат світу

"Мене тішить, що я в числі найсильніших спортсменок України, що я можу боротися. Потрапити у цю естафету - теж дуже багато коштує. Віддаєш усі сили щодня".

  • Про підготовку до виступів у основній збірній України

"У принципі, без Володимира МахлаєваОсобистий тренер Блашконе дійшла б до цього турніру. Він дуже беріг мене в юніорах, щоб не було такого, що коли переходиш у дорослі змагання, то не було чим бігти і боротися. У цьому сезоні вийшло так, що мені треба було працювати в команді. Ми обговорювали це - так потрібно було, щоб, скажімо так, освіжити погляд. І це спрацювало".

  • Проміжний підсумок сезону

"Сезон виходить непоганий: не без провалів, але і не без перемог і хороших результатів. Це нормальна ситуація. Величезне дякую усій команді, усі працювали, дякую усім близьким, хто підтримував. коли ти залишаєшся один, то не завжди можна впоратися".

  • Про участь у мас-старті

"Потрапляння у мас-старт завжди круто, бо ти біжиш серед 30 найкращих у планеті. Наскільки вийде у мас-старті, наскільки вистачить сил - побачимо у гонці. Але думаю, що все буде добре, зробимо усе, щоб було добре".

  • Емоції від чемпіонату світу у Поклюці

"Чи задоволена цим чемпіонатом світу? Звісно, задоволена, є медаль. Були невикористані можливості, не без цього, можна було справляти краще. Але це досвід, робимо роботу над помилками, рухаємося далі, та вчимося використовувати будь-який шанс, будь-які можливості".

На початок