Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Україна - бронзовий призер жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону!

Україна - бронзовий призер жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону!

Україна - бронзовий призер жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону!
AP Images

Результати гонки.

Жіноча збірна України в естафетній гонці на чемпіонаті світу виступала у наступному складі: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Підгрушна.

Дивіться повне відео жіночої естафети

У двох змішаних естафетах на чемпіонаті світу-2021 Україна фінішувала на четвертому місці, а в двох попередніх жіночих естафетах (на чемпіонатах світу саме) українки неодмінно були третіми.

У цій гонці Україна з першого і до останнього кола була серед лідерів. Перший етап Анастасія Меркушина закінчила на четвертому місці: 21 секунда відставання від лідерки.

На другому етапі Юлія Джима підняла Україну на третє місце, 25 секунд від першого місця. На екваторі гонки лідером була Норвегія, яка на 25 секунд випереджала квартет переслідувачок: Білорусь, Україна, Польща, Франція.

На третьому етапі Дар'я Блашко завдяки хорошій стрільбі навіть підняла Україну на першу місце, але на останнє коло у неї не вистачило сил. Передала естафету четвертою: 23 секунди позаду Норвегію. Другою-третьою йшла Білорусь та Польща, 14 секунд перед Україною.

На останньому етапі Олена Підгрушна після першої стрільби вийшла лідеркою: відпрацювала чисто, тоді як інші хибили. Однак в інтервалі 25 секунд були одразу шість команд.

На останній вогневий рубіж Підгрушна прийшла разом з норвежкою Марте Олсбю Ройзеланд - скандинавки відпрацюала швидше і пішла лідеркою. Олена закрила з двома додатковими патронами і на останнє коло вийшла третьою: дві секунди позаду Німеччини, чотири секунди перед командою Білорусі.

На вирішальному колі Підгрушна змогла обійти німкеню Франциску Пройсс, але на фініші Пройсс обійшла Олену. Німеччина виграла "срібло", Україна - "бронзу". Чемпіонами світу стали норвежки.

Чемпіонат світу з біатлону. Жіноча естафета. Результати

  1. Норвегія (0+11) 1:10:39.0
  2. Німеччина (0+5) +8.8
  3. Україна (0+7) +9.2
  4. Білорусь (0+8) +28.8
  5. Швеція (0+9) +47.9
  6. Польща (0+6) +52.1
На початок