Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки січня в Європі

Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки січня в Європі

Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки січня в Європі
. AP

Українка потрапила до четвірки претенденток на перемогу у номінації.

Українка Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки січня за версією Європейської легкоатлетичної асоціації.

Всього претенденток чотири. Окрім українки, на звання найкращої претендують нідерландка Фемке Бол, а також британки Дайна Ешер-Сміт і Кілі Годжкінсон.

Результати спортсменок у січні:

  • Магучіх брала участь у двох змаганнях, де здобула перемогу. На турнірі в Києві вона з першої спроби стрибнула на 2.02 метри, а в Італії перемогла із результатом в 2 метри.
  • Ешер-Сміт вперше за 3 роки брала участь у зимових змаганнях. І двічі здобула перемогу на дистанції 60 м: із результатом 7.08 секунд вона пробігла на турнірі у Карслруе, а у Дюсельдорфі перемогла з показником у 7.12 секунд.
  • Годжкінсон на початку 2021-го побила світовий рекорд U-20. Вона стала першою юніоркою, яка на дистанції 800 метрів вибігла із 2 хвилин (1:59.03).
  • Бол перемогла на турнірі у Відні на дистанціях 200 та 400 метрів. 200 метрів нідерландка пробігла за 23.52 секунди, а 400 метрів - за 50.96 секунд.

Магучіх є лідером світового сезону у стрибках у висоту. Вона стала єдиною, хто цього сезону зміг стрибнути більше, ніж на 2 метри.

Читайте також: Ярослава Магучіх повторила рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні

Окрім найкращої легкоатлетки, Європейська легкоатлетична асоціація відзначила ще чотирьох легкоатлетів на звання найкращого у січні - Війома Белосяна (біг на 110 метрів з перешкодами), Мохамеда Катіра (біг на 3000 метрів), Рено Лавіллені (стрибки із жердиною) та Джанмарко Тамбері (стрибки в висоту).

Голосування за найкращих легкоатлетів буде тривати 5 лютого. Проголосувати за найкращих можна, вподобавши пост Європейської легкоатлетичної асоціації у Facebook та проголосувавши під ним.

На початок