Новини

Новини в Світі

В Англії футбольний матч перервали через альпаку, що вибігла на поле та налякала гравця
"Відчуваю себе дитиною в дитсадку". Білоруска Азаренко пожалілася на висоту стільця в Римі Новини в Світі
·
Розгром 8:0. Які рекорди побила "Баварія" у першому матчі нового сезону Бундесліги Новини в Світі
Чемпіонка US Open-2020 знялася з "Ролан Гаррос" за тиждень до початку турніру
Чемпіонка US Open-2020 знялася з "Ролан Гаррос" за тиждень до початку турніру Новини в Світі
Одна з найрезультативніших ігор в історії єврокубків. 12 голів, 2 вилучення та серія пенальті Новини в Світі
·
Світовий рекорда Армана Дуплантіса: відео стрибка на 6.15 метрів
Світовий рекорда Армана Дуплантіса: відео стрибка на 6.15 метрів Легка атлетика
·
Відео світового рекорду шведського стрибуна Армана Дуплантіс: стрибок на 6.15 метрів на етапі Діамантової ліги в Римі (18 вересня 2020)
У Німеччині матч закінчився 37:0. Одна з команд зберігала соціальну дистанцію
У Німеччині матч закінчився 37:0. Одна з команд зберігала соціальну дистанцію Новини в Світі
Все через те, що до гри одна з команд контактувала із хворим на COVID-19, але на час матчу ще не минуло необхідних 14 днів, щоб переконатися у відсутності вірусу ще раз.
Гроза фаворитів. "Ференцварош" Реброва вибив загребське "Динамо" з Ліги чемпіонів Футбол
·
Команда Сергія Реброва перемогла "Динамо" (Загреб) 2:1 у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів: угорці мають гарні шанси потрапити до групового етапу.