Підсумкова турнірна таблиця УПЛ 2020/21: хто на якому місці фінішував
"Це до побачення". Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру оголосив про відхід з клубу
"Це до побачення". Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру оголосив про відхід з клубу Новини в Україні
Визначилися усі представники України в єврокубках за результатами футбольного сезону Новини в Україні
Марта Костюк пройшла кваліфікацію в Римі та вчетверте в кар'єрі зіграє в основі турніру WTA 1000 Новини в Україні
У Тернополі розмістили Кубок України з футболу
У Тернополі розмістили Кубок України з футболу Новини в Україні
Стаховський вдруге поспіль став переможцем турніру в Чехії у парному розряді
Стаховський вдруге поспіль став переможцем турніру в Чехії у парному розряді Новини в Україні
Сергій Стаховський та Марк Полманс удруге поспіль стали переможцями парного розряду турніру в Чехії. Україно-австралійський дует переміг у фіналі змагань, які проходили у Празі.
Костюк розгромила першу суперницю в Римі і вийшла у фінал кваліфікації
Костюк розгромила першу суперницю в Римі і вийшла у фінал кваліфікації Теніс
Після поразки у фіналі кваліфікації турніру в Мадриді Марта Костюк відправилася до Риму на наступний турнір WTA. На ньому гарантовано виступить лідерка українського тенісу Еліна Світоліна - вона розпочне виступи у другому раунді.
Анастасія Турчин - бронзова призерка гран-прі з дзюдо в Казані. Результати турніру Дзюдо
Гран-прі в Казані став п'ятим серії Grandslam з дзюдо у 2021 році. З 5-го по 7-е травня дзюдоїсти боролися за нагороди, а також здобуття очок у рейтинг - саме він визначатиме учасників Олімпійських Ігор у Токіо.
"Мотор" продовжив рекордну чемпіонську серію в Україні: дев'яте "золото" поспіль Новини в Україні