Кілька автобусів на Рівненщині не вийшли в рейси. На автостанціях розповіли про ситуацію

Кілька автобусів на Рівненщині не вийшли в рейси. На автостанціях розповіли про ситуацію

Ексклюзивно
Кілька автобусів на Рівненщині не вийшли в рейси. На автостанціях розповіли про ситуацію
. Суспільне Рівне

На Рівненщині, попри сильні снігопади, зранку майже усі рейсові автобуси вийшли в рейси. Про це Суспільному повідомили керівники рівненських автостанцій. Однак, кілька водіїв не виїхали через страх перед негодою.

Начальники автовокзалів розповіли, що снігопад 26-го січня не став на заваді нормальному курсуванню автобусів. Нарікань на складні ділянки з переметами чи ожеледицею від водіїв станом на ранок не надходило.

"З кожного району автобуси приїхали та в кожен поїхали. Швидкість в межах допустимого, особливих скарг я не чув про якісь там перемети чи про відсутність якогось чищення. Не ідеально, але їхати можна", – повідомив начальник АС "Чайка" Олександр Рашкевич.

Читайте також: Негода на Рівненщині: у соцмережах публікують фото і відео наслідків

Він уточнив, що найгірше водіям, які їдуть відкритими ділянками доріг – там прослідковується ожеледиця та налипання снігу. Проте, він вважає ситуацію не критичною, адже дороги чистять.

"На цей момент майже всі їдуть, якщо і є деякі зриви – то це водії самі бояться виїжджати. Таких не багато – на Острог через Бугрин, там складна ситуація, а в Острог через Гощу, прямий в Острог, в Нетішин, в Хмельницький – поїхали. В Млинів – всі приїхали, кажуть, що чистять гарно дорогу", – повідомив начальник АС Рівне Павло Мінчук.

Читайте також: Рівненщину перемітає снігом. У Службі доріг не виключають обмеження руху

Він додав, що зранку не було рейсу на село Витків Рівненського району (раніше – Гощанського району). Автобус мав відновити курсування після 12-ї години.

Також начальник зазначив: якщо негода не вщухне, то до вечора можуть скасувати ще кілька рейсів. Поки там моніторять ситуацію, аби знати, які ділянки дороги проїжджати найскладніше.

На початок