Правоохоронці перевірять статки головного лісівника Рівненщини

Правоохоронці перевірять статки головного лісівника Рівненщини

Правоохоронці перевірять статки головного лісівника Рівненщини
.

Прокуратура Рівненщини виявила недостовірні дані у щорічній декларації про майновий стан, яку, як ідеться на їхньому сайті, подав один з керівників обласного управління лісового та мисливського господарства. Йдеться про суму невідповідності у понад 7,5 мільйонів гривень. Кримінальне провадження для здійснення досудового розслідування скеровано до Національного антикорупційного бюро України.

Прізвище цього керівника у пресслужбі прокуратури не називають. Тим часом журналісти "Рівне 1", посилаючись на власні джерела, стверджують, що йдеться про начальника управління Віталія Суховича.

Із Суспільним пан Сухович на зв'язок вийшов у WhatsApp та у переписці повідомив, що нічого про це не знає і про можливе відкриття провадження його ніхто не повідомляв.

Прессекретарка управління лісового господарства Світлана Горошко зазначила, що цю тему, оскільки вона не стосується діяльності управління, вони не коментують. Лише повідомила, що Віталій Сухович зараз перебуває у відпустці.

Нагадаємо, Віталій Сухович очолив управління у червні 2017-го року. Торік у квітні під час пікету люди вже вимагали його відставки.

Автор: Руслан Савуляк

На початок