У ШЕУ Рівного заявили, що нова дорога – не на їхньому балансі. Обслуговувати поки не можуть

У ШЕУ Рівного заявили, що нова дорога – не на їхньому балансі. Обслуговувати поки не можуть

Доповнено
У ШЕУ Рівного заявили, що нова дорога – не на їхньому балансі. Обслуговувати поки не можуть
. Facebook Віктора Шакирзяна

Нова дорога на вулиці Каштановій у Рівному не перебуває на балансі ШЕУ, відтак, обслуговувати її підстав поки немає. Про це в етері "Сьогодні. Головне" на Суспільному повідомив начальник ШЕУ Віктор Климук, коментуючи підготовку до роботи взимку. У будівельній фірмі прокоментувати подальшу долю нової вулиці пообіцяли пізніше.

Вулицю Каштанову у мікрорайоні "На щасливому", яка сполучає вулиці Студентську та Чорновола, не передали на баланс шляхово-експлуатаційного управління Рівного. Через це у ШЕУ не змогли запланувати кошти на її догляд у зимових умовах.

"Дана вулиця на сьогодні на балансі нашого підприємства не знаходиться. Обслуговувати її на договірних умовах ми не маємо можливості. Якщо до нас буде звернення від власників даної вулиці, я думаю, на договірних умовах ми зможемо її обслуговувати", – запевнив журналістів Суспільного Віктор Климук.

Дорогу збудувала приватна будівельна фірма "Захід-Трансбуд", напередодні виборів її відкрив кандидат на посаду мера Віктор Шакирзян.

У ШЕУ Рівного заявили, що нова дорога – не на їхньому балансі. Обслуговувати поки не можуть
Facebook Віктора Шакирзяна

26 листопада

У "Захід-Трансбуд" пояснили, що земля під нею ще не викуплена, але вже проводять перемовини щодо передачі дороги на баланс Рівненського шляхово-експлуатаційного управління.

"Зараз ця дорога приватна. Очищення будемо виконувати своїми силами, а коли підготуємо всі документи – передамо її, то буде відповідати за це Рівненське ШЕУ. Вся техніка у нас є, питання в прибиранні стояти не буде", – повідомила директорка будівельної фірми "Захід-Трансбуд" Богдана Філіпова.

Вона додала, що конкретної дати передачі дороги у ШЕУ поки назвати не може. Але, швидше за все це відбудеться вже у 2021-му році. Протяжність цього шляху – близько 1,5 кілометра.

На найближчі вихідні, 28 та 29 листопада, синоптики прогнозують у Рівному мокрий сніг. Щоправда, сильним він бути не повинен та буде танути.

Що відомо

  • Ще під час старту будівництва у телесюжетах на приватних каналах про будівництво дороги розповідав Віктор Шакирзян, його представляли директором ТОВ "Захід-Трансбуд". Суспільне намагалось почути і його позицію з приводу дороги, втім, як і до виборів, на дзвінки він не відповів.
  • У сюжетах, які транслювали на комерційних каналах перед виборами, зазначали, що нову вулицю та дорогу проклали виключно приватними коштами. У теорії, вона має розвантажити частину вулиці Чорновола у бік центральної частини міста, адже водії зможуть скоротити шлях у напрямку мототреку.
На початок