Перепустки в комендантську годину на Рівненщині потрібно оновити. З чим це пов'язано

Перепустки в комендантську годину на Рівненщині потрібно оновити. З чим це пов'язано

Власникам перепусток для пересування у комендантську годину територією Рівненщини потрібно їх оновити. Новий дозвіл реєструватимуть не на автомобіль, а на конкретну людину.

Про це 20 червня у Facebook повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

"Після консультацій з силовиками підписав наказ про зміни до відповідного положення, що вже вступили у дію. Відтак, дозволи старого зразка втратили чинність", — йдеться у дописі.

Зі слів Олександра Коваля, нові перепустки матимуть унікальний QR-код та більше ступенів захисту. Головною відмінністю перепустки нового зразка є те, що дозвіл буде не на автомобіль, як раніше, а на конкретну людину.

Це означає, що у комендантську годину власник перепустки зможе пересуватися як на транспорті, так і пішки. Чинною вона буде лише при наявності документу, що посвідчує особу.

Перепустку можуть отримати люди, які є працівниками органів влади, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців, що забезпечують функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення Рівненської області, для виконання відповідних функцій під час дії комендантської години, інформують на сайті Рівненської ОДА.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок