Подарунок став благодійним лотом: школярка з Рівненщини віддала новий електросамокат, щоб підтримати ЗСУ

Подарунок став благодійним лотом: школярка з Рівненщини віддала новий електросамокат, щоб підтримати ЗСУ

Ексклюзивно

14-річна Софія Водько із Вараша на Рівненщині, передала свій новий електросамокат, який їй подарував тато, на лотерею-збір грошей для ЗСУ. Із лотереї вдалося зібрати 80 тисяч гривень, а покупець повернув самокат школярці. Зібрані гроші скерують на ремонт авто, купівлю Starlink для військових.

Як розповіла Суспільному Софія, електросамокат вона отримала в подарунок від тата:

"Я, звісно, зраділа такому подарунку. Але потім побачила, скільки у Facebook різних зборів для різних потреб військових. Подумала і вирішила, що віддам на лотерею свій самокат новий. Це було складно, але я без самоката я обійдуся, а ЗСУ треба якось допомогти".

Завдяки електросамокату школярки з Рівненщини у лотереї зібрали 80 тисяч гривень для військових
14-річна Софія Водько, яка віддала електросамокат на лотерею. Суспільне Рівне

Електросамокат
Електросамокат. Суспільне Рівне

Мама школярки Наталія Водько зазначила, що на доньку не тисли вдома, тому лише допомогли обрати, на яку з лотерей віддати електросамокат:

"Це дорогий подарунок. Тому я думала, що, можливо, Софійка передумає за кілька днів, можливо, це був емоційний порив. Але за день-два вона сказала, що її рішення остаточне, вона хоче, щоб ми його передали. Тим більше мова йшла про те, що потрібно відремонтувати автомобіль для військових, і що потрібна велика сума грошей. Коли ми їй сказали, що нам, можливо, вдасться зібрати аж 75 тисяч гривень, її це взагалі окрилило, вона почала казати, що у неї ще є велосипед, правда, не новий".

Завдяки електросамокату школярки з Рівненщини у лотереї зібрали 80 тисяч гривень для військових
Мама школярки Наталія Водько. Суспільне Рівне

Самокат розіграли, проте переможець лотереї повернув його школярці. Електросамокат віддала дівчинці волонтерка та організаторка лотереї Ірина Соловей. З її слів, більшість тих, хто брав участь у лотереї, казали, що у разі виграшу повернуть самокат Софії:

"Коли Наталія Водько запропонувала для лотереї Софійчин новенький електросамокат, який коштує 22 тисячі гривень, я спочатку не хотіла його брати. Я сама мама, а це дитячий подарунок, який вона ось так віддає, аби назбирати грошей. Не всі дорослі зважилися б на такий вчинок, а тут — дитина. Але Софія не захотіла змінювати свого рішення, тож ми його розіграли".

Завдяки електросамокату школярки з Рівненщини у лотереї зібрали 80 тисяч гривень для військових
Волонтерка Ірина Соловей. Суспільне Рівне

Ірина зазначила, що за перебігом лотереї слідкувало багато людей: всі чекали, що ж буде із самокатом:

"Із запланованих 75 тисяч ми зібрали 80, і перекриваємо дуже багато потреб, зокрема ремонт автомобіля, покупку Старлінку, і дуже багато речей в нас зараз по списку перед поїздкою до військових потрібно. Я результатом задоволена, Софійка задоволена, переможець лотереї, віддав самокат дитині назад".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок