За сантиметр від сонної артерії: лікарі з Рівненщини дістали осколок з шиї військового

За сантиметр від сонної артерії: лікарі з Рівненщини дістали осколок з шиї військового

Лікарі, які дістали з шиї бійця осколок
Лікарі, які дістали з шиї бійця осколок. Рівненська обласна лікарня

Лікарі Рівненської обласної лікарні дістали з шиї військового металевий уламок, який знаходився за один сантиметр від сонної артерії. За словами лікарів, якби він пошкодив судину, це могло призвести до сильної кровотечі.

Про операцію повідомили на сайті обласної лікарні.

37-річний військовий з Рівненщини отримав поранення на початку травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Уламок пошкодив м’які тканини шиї праворуч, де й застряг.

"Військовослужбовця одразу доправили до однієї з лікарень Дніпра, а згодом евакуаційним потягом до Рівного. Спершу він перебував у центральній міській лікарні, а згодом був скерований до фахівців обласної для проведення оперативного втручання. Більше двох тижнів у шиї військового, поруч із сонною артерією, знаходився осколок. Це неабияк загрожувало життю пацієнта", — зазначили у лікарні.
Рентген знімок військового
Рентген знімок військового. Рівненська обласна лікарня

Оперувала чоловіка команда лікарів ортопед-травматологів-вертебрологів — Валентин Піонтковський та Богдан Мироник. Бійцю видалили металевий уламок, який знаходився за один сантиметр від сонної артерії. Через кілька днів пацієнта виписали.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок