Економія електроенергії: громади Рівненщини закликають вимикати вуличне освітлення

Економія електроенергії: громади Рівненщини закликають вимикати вуличне освітлення

Громади та бізнес Рівненщини закликають економити електроенергію, а саме — обмежити вуличне освітлення та відмовитися від підсвічування вивісок, вітрин та сітілайтів.

Про це 11 червня повідомили у Рівненській ОВА.

Це пов'язано з дефіцитом в енергосистемі України.

"Відповідний лист направили у районні військові адміністрації та усі тергромади. У свою чергу, працівники підрозділів ОВА, а також інших органів влади мають максимально відмовитися від використання енергозатратного обладнання, зокрема, кондиціонерів", — йдеться у повідомленні.

Від 7 червня у Кабміні заборонили використання кондиціонерів та зовнішнього освітлення будівель Кабміну, міністерствам та усім центральним органам виконавчої влади, повідомив у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Ситуація в енергетиці складна. Ми працюємо над відновленням того, що можна швидко відновити. Над збільшенням імпорту електроенергії. Над розбудовою децентралізованої генерації. А також над зменшенням споживання".

Шмигаль закликав місцеве самоврядування та бізнес обмежити вуличне освітлення та парків, вивісок, реклами "там, де це є можливим".

Коли вимикатимуть світло на Рівненщині 11 червня

У графіках погодинних відключень електроенергії на Рівненщині 11 червня відбулися зміни, повідомили в Рівнеобленерго:

1 черга – 14:00-16:30;

2 черга – 16:30-19:00;

3 черга – 19:00-21:00;

4 черга – 21:00-23:00.

Дізнатися свою чергу можна за посиланням:

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок