У Рівному призначили нового керівника Тресту зеленого господарства. Що про нього відомо

У Рівному призначили нового керівника Тресту зеленого господарства. Що про нього відомо

Тимчасовим виконувачем обов'язків директора Тресту зеленого господарства у Рівному призначили Олександра Курадовця. Він очолюватиме підприємство на період відсторонення Олександра Кравчука.

Про це йдеться на платформі для роботи з відкритими даними Опендатабот від 28 травня.

Директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима прокоментував Суспільному таке призначення:

"Це передбачено законодавством задля того, щоб підприємство продовжило свою економічну діяльність. Оскільки є питання і підпису, і питання рахунків і сплати підрядникам за виконані роботи, за поставку товару. Це абсолютно нова людина, в тресті не працювала. Конкурс на дану посаду не проводиться через воєнний стан. У резюме, яке я дивився, людина раніше не працювала в комунальній сфері. Будемо чекати рішення суду, закінчення цієї історії, яка сталася, будемо дивитися по ситуації".

Чому відсторонили від посади попереднього керівника

У травня 2024 року на хабарі викрили колишнього директора комунального закладу Олександра Кравчука. За даними слідства, чоловік отримав 18 тисяч гривень. За це він пообіцяв продати декоративні хвойні рослини за заниженою ціною. Його затримали після одержання грошей. Чоловіка відсторонити від займаної посади під час слідства.

У Рівному на хабарі викрили директора комунального закладу
У Рівному на хабарі викрили директора комунального закладу. Прокуратура в області

Виконувач обов'язків міського голови Віктор Шаркизян 24 травня анонсував призначення тимчасового очільника тресту зеленого господарства.

"Такі керівники [ред. як Олександр Кравчук] я не хочу, щоб очолювали в нашому місті. Це така чорна пляма, яка буде на всіх відображатися. Підприємство працює в штатному режимі. Буде новий керівник, я думаю він буде спочатку тимчасово виконувачем обов'язків".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок