На Рівненщині призначили директорку новоствореної інфекційної лікарні

На Рівненщині призначили директорку новоствореної інфекційної лікарні

Директорка інфекційної лікарні у Рівному, Олена Мельничук
Олена Мельничук. Facebook Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр

Першою на Рівненщині інфекційною лікарнею керуватиме Олена Мельничук. До цього вона обіймала посаду в.о. директорки обласного фтизіопульмонологічного медичного центру. На його базі створили лікарню.

Відповідне розпорядження голови Рівненської обласної ради Андрія Карауша оприлюднили 22 травня на офіційному сайті.

У документі зазначили, що контракт з Оленою Мельничук на посаді директора обласної інфекційної лікарні уклали з 22 травня 2024 року по дату видачі відповідного розпорядження голови облради про проведення конкурсу на зайняття цієї посади.

Суспільне зателефонувало Олені Мельничук за коментарем щодо її планів на посаді директорки інфекційної лікарні. Вона зазначила, що розповісти про це зможе після того, як пропрацює хоча б місяць.

Рішення про перейменування "Рівненського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру" на "Рівненську обласну інфекційну лікарню" депутати облради підтримали 26 квітня.

Заклад створили у рамках одного з етапів розвитку Рівненського госпітального округу на період до 2025 року. Коментуючи потребу появи інфекційної лікарні в області, Андрій Карауш раніше зазначав:

"Область повинна мати профільний заклад на випадок надзвичайних ситуацій, та й інфекційної загрози зокрема. Поява інфекційної лікарні дозволить розширити спектр послуг, які стосуються інфекційних хвороб. Важливо: туберкульозний напрям збережуть, а функціонал фтизіопульмонологічного центру розширять. Дотепер наша область – єдина в Україні, де немає медичного закладу такого профілю".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок