Збір для "Вовків да Вінчі": у Здолбунові на Рівненщині відбудеться традиційний благодійний Забіг Подяки

Збір для "Вовків да Вінчі": у Здолбунові на Рівненщині відбудеться традиційний благодійний Забіг Подяки

У Здолбунові організують Забіг Подяки на підтримку батальйону "Вовки да Вінчі"
У Здолбунові організують Забіг Подяки на підтримку батальйону "Вовки да Вінчі". Facebook Здолбунівська міська рада

Благодійний Забіг Подяки у Здолбунові на Рівненщині відбудеться 26 травня. Цей традиційний захід організують вчетверте. У його рамках збиратимуть гроші для батальйону "Вовки да Вінчі", в якому служить здолбунівчанин Володимир Лавренчук. Він був одним з ініціаторів першого Забігу Подяки.

Про це Суспільному розповів заступник Здолбунівського міського голови Юрій Сосюк:

"Перший Забіг Подяки був у 2021 році, він був неофіційним, згодом до проведення підключилися представники міської ради й захід набув офіційного статусу. Під час першого забігу був збір коштів для Здолбунівської міської центральної лікарні, оскільки тоді була пандемія коронавірусу, з початком повномасштабної війни проводимо збори для наших військових. Цього року ми проведемо уже четвертий забіг. Будемо збирати для 108 окремого механізованого батальйону "Вовки да Вінчі", оскільки там нині служить Володимир Лавренчук, який був одним з перших організаторів забігу".

Зі слів заступника Здолбунівського міського голови, Забіг Подяки традиційно відбудеться у міському гідропарку в неділю, 26 травня. Учасникам потрібно попередньо зареєструватися й обрати дистанцію — 2,5 км, 5 км або 10 км

Перед стартом проведуть розминку, також заплановані виступи чирлідерок зі Здолбунівських ліцеїв №№ 1, 4 та 6, також співатиме Заслужена артистка України Олена Білоконь.

Юрій Сосюк також зазначив, що у 2023 році Забіг Подяки організували для підтримки Ігоря Поліщука, який під Бахмутом втратив обидві ноги вище коліна. Тоді зібрали майже 35 тисяч гривень, які передали на лікування бійця.

Авторка: Наталія Федик

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок