У Рівному попрощалися з Вадимом Огоновським та Радіоном Доновим

У Рівному попрощалися з Вадимом Огоновським та Радіоном Доновим

Зліва — Вадим Огоновський, справа — Радіон Донов
Зліва — Вадим Огоновський, справа — Радіон Донов. Рівненська міська рада

У Рівному на майдані Незалежності 20 травня попрощалися з двома військовими — Вадимом Огоновським та Радіоном Доновим. Останній загинув ще у 2022 році.

Про це повідомили у Facebook Рівенської міськради.

Вадим Огоновський

Вадим Огоновський народився в селі Малий Олексин. Згодом сім'я переїхала у Квасилів, де чоловік закінчив школу. У Рівному чоловік почав жити після одруження.

"Вадим працював за кордоном далекобійником, але після початку повномасштабного вторгнення повернувся додому. Він пішов добровольцем, головним аргументом було «Хто, як не я»", — розповіла вдова Наталя.

Родина загиблого Вадима Огоновського
Родина загиблого Вадима Огоновського. Рівненська міська рада

38-річний солдат Вадим Огоновський помер 10 травня від отриманих поранень у бою на Донецькому напрямку. Військового поховали у Малому Олексині.

Радіон Донов

Радіон Донов народився 3 січня 1999 року в місті Ужгород. Навчався у школі села Домбоки Мукачівського району. Згодом отримав житло в Ужгороді, де й проживав.

"Я жила вже у Рівному, а у 2021 році він підписав контракт зі ЗСУ. Його не хотіли брати до армії, але Радіон кілька разів приходив, просив і врешті таки став на службу. Тоді їх направили служити в Луганську область. Командир Радіона сказав, що був бій, колона підірвалася, син зник безвісти. Відтоді не було жодної звістки. Лише кілька тижнів тому зателефонував слідчий і сказав, що ідентифікували тіло Радіона у Києві", — розповіла мати Оксана.

Прощання із загиблими Радіоном Доновим
Прощання із загиблими Радіоном Доновим. Рівненська міська рада

Солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку. Його поховали на кладовищі "Нове".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок