У Рівному попрощалися з Андрієм Морозовським та Олександром Вознюком

У Рівному попрощалися з Андрієм Морозовським та Олександром Вознюком

У Рівному попрощалися з Андрієм Морозовським та Олександром Вознюком
Андрій Морозовський та Олександр Вознюк. РІвненська міськрада

У Рівному на майдані Незалежності 17 травня попрощалися з двома військовими — Андрієм Морозовським та Олександром Вознюком. Чоловіки загинули на Донецькому та Запорізькому напрямкам.

Про це повідомили у Facebook Рівенської міськради.

Андрій Морозовський

Андрій Морозовський народився 4 грудня 1980 року в Рівному. Навчався у Рівненській школі № 1. Після закінчення навчання відразу пішов працювати. Спробував себе у різних галузях, останні роки вів підприємницьку діяльність у сфері торгівлі.

"Тато був надзвичайно добрий, щирим, чуйним, справжньою душею компанії. Дуже любив фільми та музику, добре на них розумівся. А ще писав вірші. У нього дуже добре це виходило. Здебільшого ліричні, про любов, про маму", — цитує пресслужба сина бійця Дмитра.

Андрій долучився до лав Збройних сил України у лютому 2024 року.

"Він був зовсім не військовою людиною, не прагнув на війну. Але завжди говорив, якщо покличуть, то не буде ховатися, піде воювати заради своїх синів — мене і 12-річного брата. Так і сталося. Він розповідав, що їх гарно вчили, що навчився добре стріляти. Вірив, що все буде добре", — додав Дмитро.

43-річний солдат Андрій Морозовський загинув 11 травня 2024 року на Донецькому напрямку.

Олександр Вознюк

Олександр Вознюк народився 6 травня 1972 року у селі Тучин. Закінчив місцеву школу, а потім професійно-технічне училище у Клевані.

"Його всі навколо знають як столяра із золотими руками. Дід Саши був столяром, брат вчився на столяра і ось так поряд із ним, а, можливо, і генетично, Саша закохався у цю справу, вчився все робити сам. Десь підкажуть, десь в інтернеті подивиться, і завжди знайде варіант, як виконати замовлення. Міг годинами сидіти за комп’ютером, малювати, розраховувати, але придумати рішення. «Немає неможливого, щоб його не можна було виконати», — так говорив. Він умів так розрахувати, щоб і бажання замовника виконати й зробити це найпростішим способом», — цитує пресслужба міськради дружину військового Ольгу.

Олександр пройшов строкову службу в армії.

"Саша — зовсім не військова людина, він побоювався тої війни, не прагнув воювати, але й ховатися не збирався. Він чекав повістки, душею відчував, що його мобілізують. Говорив, що піде, бо мусить захистити своїх дітей, сім’ю, країну", — додала Ольга.

Олександр проходив кількамісячне навчання, а згодом їх направили на Запорізький напрямок. 51-річний солдат Олександр Вознюк загинув 9 червня 2023 року на Запорізькому напрямку.

Андрія Морозовського поховали на кладовищі Нове, а Олександра Вознюка – у Тучині.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок