"Квасилів — Золотіївська": у Рівному запустять новий маршрут № 46

"Квасилів — Золотіївська": у Рівному запустять новий маршрут № 46

У Рівному запустять новий маршрут громадського транспорту, який сполучатиме селище Квасилів, залізничний вокзал та вулицю Золотіївську. Його номер – 46.

Про відкриття нового маршруту повідомили на сайті Рівнеради.

Директор департаменту інфраструктури та благоустрою міста Руслан Гудима потребу в новому маршруті Суспільному пояснив так:

"Причиною відкриття цього маршруту стало приєднання селища Квасилів до Рівненської ТГ. Воно потребує міських перевезень, як і все місто. Це розпорядження Віктора Шакирзяна. Управління транспорту розробило даний маршрут як соціально необхідний".

Як йдеться у розпорядженні, маршрут №46 курсуватиме вулицями Молодіжна, В'ячеслава Чорновола, Соборна, Гетьмана Сагайдачного, Небесної Сотні, Набережна, Князя Володимира, Олексинська.

У Рівному запустять новий маршрут. Куди він возитиме пасажирів
Схема маршруту №46. Рівненська міська рада

Руслан Гудима також зазначив, що наразі не відомо відколи та за яким графіком будуть курсувати автобуси, оскільки ще не визначили перевізника.

"Конкурс вже оголосили, а розкриття осіб, які подаються на нього, буде в кінці травня. Ми не знаємо хто подається. Наразі це — закрита інформація, задля збереження конкурентності. В кінці травня ми будемо знати, хто з перевізників зголосився на даний маршрут", — додав директор департаменту.

На сайті міськради інформують, що конкурс відбудеться 29 травня.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок