В Рівненській ОДА сказали, що не заборонятимуть у "червоних" зонах

В Рівненській ОДА сказали, що не заборонятимуть у "червоних" зонах

В Рівненській ОДА сказали, що не заборонятимуть у "червоних" зонах
. скрін з онлайнбрифінгу ОДА

У Рівненській ОДА повідомили, що зміниться у "червоних" зонах з понеділка, 26 жовтня. Згідно з новим епідзонуванням, найжорсткіший карантин вводять у Рівному та містах Вараш, Дубно й Острог, а також у Здолбунівському та Костопільському районах.

У містах й районах області, які з 26 жовтня будуть віднесені до "червоної" епідзони, не будуть вдаватись до тотальних заборон, натомість просять посилити нагляд. Про це на запитання Суспільного під час брифінгу в ОДА повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

"Ми пішли з погодження Києва до більш жорсткої системи контролю. Тобто, ми не будемо закривати ринки, торгові центри, ми дозволимо працювати транспорту, в тих межах карантинних, в яких повинні здійснюватися перевезення. Максимально наголошуємо на засобах захисту, але даємо працювати дитячим садочкам", – сказав Сергій Подолін.

При цьому доручають Держподспоживслужбі, поліції та органам місцевої влади посилити відповідальність і контроль за дотриманням обмежень, – зауважив чиновник. Й додав, що у "червоних" зонах дозволено працювати театрам й кінотеатрам.

Що відомо

  • Вперше у "червону" зону потрапило Рівне. Які саме заборони тут вводитимуть – вирішуватиме міська комісія ТЕБ і НС. Речник Рівнеради Микола Прокопчук зазначив Суспільному, що засідання заплановане на понеділок, 26 жовтня.
  • В Україні 23 жовтня оновили поділ на карантинні зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах. Рішення набуде чинності з 26 жовтня. До "червоної" зони потрапили: міста Рівне, Вараш, Дубно та Острог, Здолбунівський та Костопільський райони Рівненської області.
  • Станом на 23 жовтня 641 людина із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебуває у лікарнях Рівненщини, з яких 169 – у важкому стані, 59 - в реанімації. Восьмеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів. Заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях І-ї хвилі – 60,9%.
  • В Україні за минулу добу, 22 жовтня, коронавірус підтвердили у 7517 людей. Це найбільша кількість щодобових хворих за весь час пандемії. За весь час епідемії COVID-19 підтвердили у 330396 людей. З них 137578 пацієнтів одужали, а 6164 — померли від ускладнень.
На початок