Конфіскація авто у п'яних водіїв на потреби ЗСУ: Рівнеоблрада звернулася до Верховної Ради

Конфіскація авто у п'яних водіїв на потреби ЗСУ: Рівнеоблрада звернулася до Верховної Ради

На сесії Рівненської обласної ради депутати проголосували за звернення до Верховної Ради щодо узаконення конфіскації авто у п'яних водіїв та передавати вилучений транспорт на потреби Збройних сил.

За відповідне рішення 26 квітня проголосували "за" — 43 депутати та дев'ять — не голосували.

"Це треба було зробити на законодавчому рівні ще на початку війни. Під час війни вживати алкоголь, а тим більше ще їздити п'яними за кермом — це злочин. Ми звертаємось до Верховної Ради, яка має на законодавчому рівні запустити цей механізм конфіскації, тому що — це не наші повноваження. Наші звернення, як правило, потім закінчуються тим, що Верховна Рада враховує їх, тому коли немає інформації, позиції місцевих рад, то Верховній Раді теж важко. Це посилення позиції у Верховній Раді і спонукання наших депутатів від Рівненщини лобіювати саме такий законопроєкт і такий закон", — зазначив голова обласної ради Андрій Карауш.

Крім автомобілів, планують також вилучати спецтехніку. Якщо транспорт не підійде для Збройних сил, тоді його виставлятимуть на аукціон, а гроші передаватимуть на потреби війська, додав Андрій Карауш.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок