"Тату, ти воював, прийшла моя черга": батьки загиблого військового з Рівненщини поділилися спогадами про нього

"Тату, ти воював, прийшла моя черга": батьки загиблого військового з Рівненщини поділилися спогадами про нього

Військовослужбовець з Костополя на Рівненщині Тарас Степчук доєднався до лав ЗСУ у березні 2022 року. Тоді він сказав батьку: "Тату, ти воював, прийшла моя черга". До війни чоловік займався пасікою, яка налічувала 250 бджолиних сімей. Чоловік загинув під Бахмутом на Донеччині у 2023 році.

Батьки військового поділилися із Суспільного своїми спогадами про сина.

Син Михайла Тарас Степчук доєднався до лав ЗСУ в березні 2022 року. Він був стрільцем-санітаром у 14-му окремому стрілецькому батальйоні "Полісся". Чоловік також виходив на штурми.

"Він чітко мені сказав: «Тату, ти воював, прийшла моя черга». Спочатку їх чекала Сумщина. Тарас мені перетелефонував і сказав: «Ми переїжджаємо. Тату, туди, де ти був». Пізніше вже дізнався – Торецьк, а звідти вже на Бахмут, Часів Яр", — розповів батько загиблого бійця.

Михайло Степчук служив у зоні АТО у 2014-2017 роках.

Батько загиблого бійця
Батько загиблого бійця. Суспільне Рівне

Тарас Степчук загинув 17 лютого 2023 року біля Бахмуту на Донеччині під час мінометного обстрілу. Зі слів батька Михайла Степчука, він в цей час їхав до сина, щоб передати йому автомобіль та тепловізор:

"Загинув Тарас під Іванівським, яке знаходиться під Збройними Силами України. Він не повинен був виходити на бойові. Ми побачили повідомлення: «Хто вийде добровольцем на передову?». Тарас написав: «Я готовий». Його друг Сокіл передзвонив мені й сказав, що Тарас помер, було важке поранення. Я поїхав одразу в його частину. Я не вірив, поки тіло не побачив. Я хлопців благаю не віддати Іванівське. Там мій син загинув, там багато хто загинув, треба триматися".

Тарас Степчук
Тарас Степчук. Фото надала Людмила Степчук

До початку повномасштабної війни Тарас займався бджільництвом та мріяв про найбільшу пасіку в Україні. Тоді в нього було 250 сімей, розповіла матір Тараса Людмила Степчук:

"Через те, що він так любив природу, вирішив займатися бджолами, як і мій чоловік. Відпочинку у нього не було. Він весь час був у роботі. Заробляв собі на життя тяжкою працею, але це він любив. Йому це приносило задоволення. В нього псевдо було "Бджола". Як та бджілка був", — матір загиблого Тараса Степчука Людмила Степчук.

Мати загиблого Тараса Людмила Степчук
Мати загиблого Тараса Людмила Степчук. Суспільне Рівне

Тарас Степчук займається пасікою
Тарас Степчук займається пасікою. Фото надала Людмила Степчук

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок