Повідомили про смерть чотирьох військових з Рівненщини

Повідомили про смерть чотирьох військових з Рівненщини

Повідомили про смерть чотирьох військових з Рівненщини
Петро Трусик, Юрій Ярута, Михайло Горбачевський та Володимир Карабан. Фото з Facebook тергромад

Повідомили про смерть чотирьох військових з Рівненщини — Петра Трусика з Бугринської громади, Юрія Ярути з Дубровицької, Михайла Горбачевського з Антонівської та Володимира Карабана з Костополя, що на Рівненщині.

Про це поінформували у Facebook тергромад.

Петро Трусик

43-річний Петро Трусик проживав у селі Вільгір Бугринської громади. Був командиром відділення 2 взводу протитанкових ракетних комплексів.

Чоловік долучився до Збройних сил з початку повномасштабного вторгненя.

Загинув 12 квітня під час бою поблизу села Новаобахмутівка, що на Донеччині.

Юрій Ярута

Юрій Ярута народився у 1975 році. Проживав у Бережниці Дубровицької громади. З 2 березня 2022 року був водієм-електриком радіостанції автомобільного польового вузла зв`язку.

Солдат помер 15 квітня у київській лікарні.

Прощання з військовим відбудеться 18 квітня о 11:00 у будинку померлого. Опісля траурна хода вирушить до церкви у селі Кураш. Поховають Юрія Яруту на кладовищі у Бережниці.

Михайло Горбачевський

Михайло Горбачевський народився у 1997 році. Проживав у селі Чаква Антонівської громади.

Старший солдат помер 15 квітня, уточнили Суспільному в Антонівській громаді. Поховали чоловіка у середу, 17 квітня.

Володимир Крабан

Володимир Крабан наодився у Рівному. Навчався у Рівненському ліцеї №25. Згодом одружився та переїхав у Костопіль. Працював на будівництві.

13 лютого 2023 року чоловік став військовослужбовцем 421-го окремого стрілецького батальйону. Солдат був навідником кулеметного відділення.

47-річний Володимир загинув під час виходу із завдання 14 квітня поблизу Григорівки, що на Донеччині. Траурний кортеж приїде до Костополя 17 квітня о 19:00 й рухатиметься за маршрутом: вул. Рівненська — вул. Нова — вул. Коперніка — вул.Складова. Прощання з Володимиром Карабаном відбудеться 18 квітня:

  • 10:30 — заупокійна літія у нього вдома;
  • 11:00 — чин похорону у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану Т.Г. Шевченка. Поховають захисника на Новому кладовищі.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок