Понад рік вважали зниклим безвісти: у Рівному попрощалися із Віктором Пантелеймоновим

Понад рік вважали зниклим безвісти: у Рівному попрощалися із Віктором Пантелеймоновим

У Рівному попрощалися з Віктором Пантелеймоновим
У Рівному попрощалися з Віктором Пантелеймоновим. Фото: Рівненська міська рада

У Рівному на майдані Незалежності 13 квітня попрощалися із 30-річним старшим солдатом Віктором Пантелеймоновим. Результати ДНК підтвердили, що чоловік загинув ще 15 січня 2023 року на Донецькому напрямку.

За інформацією міськради, Віктор Пантелеймонов народився 6 грудня 1992 року у Рівному. Навчався у школі №8, пізніше сім’я тимчасово переїхала в Острозьку громаду. Закінчив дев'ять класів у Бродівській школі. Опісля Віктор здобув фах слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики у рівненському профтехучилищі №10.

"Вітя відслужив строкову службу в армії на Київщині, а коли повернувся — працював за кордоном, у Рівному на складах, але не за професією. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, то з перших днів пішов добровольцем до військкомату. Казали чекати, він так кілька разів ходив, бо хотів захищати нашу землю разом із чоловіком сестри, який воював іще в АТО й зараз у ЗСУ. Мобілізували Вітю наприкінці вересня 2022 року. Він був упевнений в собі, казав, що має так зробити, бо ж, хто іще буде захищати нашу землю" — цитує пресслужба маму військового Наталю.

Понад рік вважали зниклим безвісти: у Рівному попрощалися із Віктором Пантелеймоновим
Прощання з Віктором Пантелеймоновим. Фото: Рівненська міська рада

За її словами, Віктор Пантелеймонов вважався зниклим безвісти:

"Лише зараз нам зателефонували, що є збіг по ДНК. Пів року тому тіло сина та його побратима знайшли наші військові й повернули, аби ми, рідні, могли достойно провести їх".

Поховали бійця на кладовищі Нове у Рівному.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок